Fenerbahçe de Aykut Kocaman Devri Sona Erdi - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

18 Haziran 2018 Pazartesi

Fenerbahçe de Aykut Kocaman Devri Sona Erdi

Fenerbahçe de Aykut Kocaman Devri Sona Erdi - Kurgu Gücü

Fenerbahçe resmi İnternet sitesinde yaptığı açıklama ile artık Aykut Kocaman'la yollarının ayrıldığını bildirdi. Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç, Fenerbahçe'nin resmi İnternet sitesinden yaptığı açıklamada Aykut Kocaman ile yollarını ayırdıklarını ve Aykut Hocanın her zaman Fenerbahçe'nin kalbinde olacağını kendi imzası ile bildirmiştir. Bu durum hakkında Fenerbahçe yönetimi şu şekilde bir bilgi verdi ; Dün akşam Aykut Kocaman ile bir görüşme yapıldığı ve bu görüşmede , deneyimli teknik adam Aykut Kocamanın deyişine göre yeni bir sayfa açılması gerektiğini düşündüğü ve bunun ortak bir görüş olduğu için Aykut Kocaman ile Fenerbahçe yollarını ile ayırdı.Fenerbahçe'nin Aykut Kocaman için resmi İnternet sitelerinde yayınladıkları işte o yazı ; '' Profesyonel Futbol Takımımızın değerli teknik direktörü Sayın Aykut Kocaman ile, göreve geldiğimiz günden itibaren, takımımızın mevcut durumu ve geleceği hakkında muhtelif görüşme ve değerlendirmeler gerçekleştirdik.
Değerli hocamız ile yapmış olduğumuz bu görüşmelerin neticesinde, dün akşam itibariyle, futbol takımımızın yönetimsel anlamda yeni bir sayfa açması gerektiği konusunda karşılıklı görüş birliğine vardık.Bu yaklaşımı samimiyetle ve anlayışla karşılayan Sayın Aykut Kocaman'a, bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu tüm hizmetler için şahsım, yönetim kurulum ve camiam adına teşekkür ederim.

İlginizi Çekebilir = Messi'nin İranlı İkizi Ortaya Çıktı

Futbolcu ve teknik adam olarak kulübümüze kazandırdığı başarılarının yanında, özellikle 3 Temmuz sürecindeki dimdik duruşuyla da camiamız için bir teknik direktörden çok daha fazlası olduğunu göstermiş olan Sayın Aykut Kocaman, her zaman kalplerimizde ayrı bir yere sahip olmaya devam edecektir.
Hocamıza bundan sonraki kariyeri için en içten başarı dileklerimizi sunar, yolunun açık olmasını dileriz ''.

Saygılarımla,
Ali Y. Koç
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

İlginizi Çekebilir = Fransa 1. Liginde Şampiyon Olmuş Unutulmaz 17 Şahane Takım

Kurgücü.com olarak Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe ile bağlarınız ayırmasından bahsettik. Diğer konulara göz atmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..