Küçük Kız Leyla Aydemir Bayramın 1. Gününden Beridir Kayıp! - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

20 Haziran 2018 Çarşamba

Küçük Kız Leyla Aydemir Bayramın 1. Gününden Beridir Kayıp!

Küçük Kız Leyla Aydemir Bayramın 1. Gününden Beridir Kayıp! - Kurgu Gücü

Ağrı kent merkezinde yaşayan Şükran Aydemir ve Nihat Aydemir çiftinin 7 çocuğundan 6'ncısı olan Leyla Aydemir, Ramazan Bayramı'nın ilk günü merkeze 15 kilometre uzaklıktaki Bezirhane köyüne gitti. Aile, yakınlarıyla bayramlaştıktan sonra Dedesinin evine geldi. Aydemir çifti içeri girerken, küçük Leyla, kapı önünde oynamaya başladı. Çifte dışarı 15 dakika sonra çıktığında çocuklarını arasalar da bulamadılar. Leyla Bebek Kayıp.


Leyla Aydemir Bayramın 1. günü kayboldu ve hala bulunamadı. Görenlerden ricamız Babası Nihat Aydemir0532 794 0682 bu numaradan ulaşmasıdır. Küçük kardeşimizin belki başı dertte olabilir o yüzden gören olursa mutlaka ulaşsın. Küçük kardeşimiz umarım en kısa zamanda bulunur. Görenler duyanlar ailesine aşağıda verdiğimiz numaradan ulaşsın. Sessiz kalmayın bu belki de sizin kardeşiniz olabilirdi.Allah korusun. Şu çocuğun tatlılığına bir bakın. Görenler mutlaka ulaşsın. Kurgu Gücü sitesi olarak bunu paylaştık ki bir yararımız olabilir diye.
Babası Nihat Aydemir'in Söyledikleri

"Arıyoruz, ama bulmadık. Çalışmalara 2-3 bin kişi katılıyor. Herkes seferber olmuş. Yakın köylere kadar her taraf tarandı. Ama ümitlerim devam ediyor, çünkü benim çocuğum burada değil. Yüzde 99 burada değil. Benim çocuğumu o beyaz minibüsteki çocuklar götürdü. O araç, bayram günü çocuklara şeker dağıtıyor. Camı kırık bir transit minibüs içinde bir bayan, biri kirli sakallı 2 kişi, bayram sabahı bu bölgeye gelmiş. Sabahın erken saatlerinde çocuklara şeker dağıtıyor. Ne yaptıysa bu araçtakiler yaptı. İçinde bir çocuk varmış, ama benim de çocuğum varmış. O araçtakiler bu köye gelsin. Bakalım bu adam, burada kimi tanıyor ki; buralara gelmiş. Burada hepimiz birbirimizi tanıyoruz. Bu adam gelsin askeriye ile birlikte. Köydeki çocuklara, "Size şeker verelim, arabaya binin, bize bakkalın yerin gösterin' demiş. Bu araç gelsin, bizi ikna etsin. Çıksın meydana. Benim kimseye faydamdan başka hiçbir zararım dokunmamış. Zengin biri de değilim. Beş bin lira borcum var."

Valiliğin Yaptığı Açıklama

"15 Haziran 2018 günü saat: 09.30 sıralarında 13.08.2015 doğumlu Şükran ve Nihat kızı Leyla Aydemir isimli kız çocuğunun Ağrı merkeze bağlı Bezirhane köyünde ailesi tarafından kaybolduğu fark edilip ve etrafta arayıp bulamaması üzerine ailesi ve köy halkı tarafından köy içinde yapılan aramalarda çocuk bulunamamış ve durum 155 Polis İmdat İhbar Hattına, ardından 156 Jandarma imdat hattına bildirilmiştir. Kaybolması olayı ile ilgili olarak haberin alınmasına müteakip, Ağrı İl Jandarma Komutanlığı 16 personel ve köy halkı ile köy içerisinde bulunan bütün boş metruk binalar, ağıllar, ağzı açık çukurlar, dere yatağı ve her yer tek tek aranmıştır. 15 Haziran 2018 günü İl AFAD ekibi bataklık ve sulak alanlarda arama faaliyetlerine başlamış olup, ayrıca civar illerdeki AFAD ekipleri de dahil edilmiştir. Leyla Aydemir isimli kız çocuğunun temin edilen son fotoğrafı tüm İlçe Jandarma Komutanlıklarına, bütün yol kontrol noktalarına ve İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerine bildirilmiştir." dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..