Sen Anlat Karadeniz Dizisi Oyuncu Kadrosu - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

12 Haziran 2018 Salı

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Son zamanlarda dizilerin içinde en fenomen ve en çok izlenen dizilerin başında Sen Anlat Karadeniz dizisi gelmektedir. Bu dizideki karakterlerin gerçek adları nelerdir ? Dizide oynadıkları karakter isimleri nelerdir ? Sen Anlat Karadeniz oyuncuları kaç yaşındadır ? Yani kısacası Kurgu Gücü blog sitesi olarak sizlere Sen Anlat Karadeniz dizisinin baş karakterlerini kısaca tanıtmaya çalışacağız.SEN ANLAT KARADENİZ BEN ANLATINCA DELİ DİYORLAR.

Kurgücü.com da ilk olarak sesi ve güzelliğiyle dillere destan ünlü oyuncu Öykü GÜRMAN dan bahsedelim.

Öykü GÜRMAN in dizideki ismi Asiye KALELİ dir. Namıdiğer Mustafa'ın OY Asiyem karısı, kalelilerin şimdiki tek gelinidir. 29 yaşında olan Öykü GÜRMAN, Asiye karakteri ile kolay gaza gelen, yanlış yaptığını kolay kabul etmeyen tam bir Karadeniz kızını canlandırmaktadır.

Ulaş Tuna ASTEPE, 1 Ocak 1988 yılında İzmit'te dünyaya gelmiştir. Ulaş Tuna ASTEPE nin dizideki ismi namıdiğer Deli Tahir. Tahir KALELİ. Oyuncu 29 yaşında olup, karakteri gereği Mert , delikanlı , hırçın , deli fişek sabırsız bir Karadeniz delikanlısı imajı vermektedir. Ailesinin işi olan kum gemilerinde çalışıyor ve şirket ortamlarından pek hoşlanmıyor.

İrem Helvacıoğlu, 2 Şubat 1990 yılında Almanya'da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı olan Helvacıoğlu, Sen Anlat Karadeniz dizisinde 24 yaşında olan oyuncu bir oyuncudur. Sen Anlat Karadeniz dizisindeki ismi ise Nefes ZORLU dur. Annesi onu doğururken ölmüş, babası tarafından daha 16 yaşındayken Sayarların oğlu Vedat'a satılmıştır. 17 sinde erkek bir evlat doğurmuştur. O zamandan beri, oğluyla birlikte kapatıldığı evde nefes almaya, var olmaya, direnmeye çalışıyor. Defalarca oğlunu alıp kaçmış, her seferinde ise bulunup geri getirilmiştir. Her seferinde dayak yemiş, her seferinde işkence edilmiştir. Acısını saklayan, dayanıklı, inatçı, başı dik bir kadın rolünü oynamaktadır.

Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları arasında yer alan, Mehmet Ali NUROĞLU, 7 Eylül 1979 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Dizideki ismi Vedat SAYAR dır. Dizide 35 yaşında olan oyuncu Sayar Beton'un sahibidir. İlk görüşte aşık olduğu Nefes'in ona bir türlü yaklaşmamasından dolayı her geçen gün daha da psikopat bir adam olmaya başlamıştır. Her zaman başkalarını suçlar, asla yaptıklarının sorumluluklarını kendi üzerine almaz. Bütün bu kişilik bozukluğunu neşeli, coşkulu, sevimli maskesinin altında saklar. Nefes'i döver, pişman olmuş gibi görünür, özür diler, ama beş dakika sonra yine onu suçlar. Sekiz yıldır dövdüğü, tecavüz ettiği, eve kapattığı karısına aşırı saplantılı bir şekilde aşık. Bir de oğlunu çok sevdiğini iddia eden bir karakteri canlandırmaktadır.

Sinan Tuzcu, 10 Temmuz 1977 tarihinde Gaziantep'de doğmuştur. Dizideki ismi Mustafa KALELİ dir. Dizide 35 yaşında olan oyuncu dizideki karakteri gereği ailesini çok seven , söylediği lafın üzerine söz söyletmeyen tam bir otoriter kişiliğe sahiptir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..