Vodafone Bayileri Çalışma Saatleri 2018 - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

13 Haziran 2018 Çarşamba

Vodafone Bayileri Çalışma Saatleri 2018

Vodafone Bayileri Çalışma Saatleri 2018 - Kurgu Gücü

Gelişmişlik bakımından 2. sırada yer alan Vodafone iletişim ağından bahsedeceğiz bugün. Belki de en çok merak edilenlerden bir tanesi de Vodafone bayileri kaçta kapanıyor ? olacaktır. Çünkü iş çıkışı Vodafone bayisiyle işi olan bir kişi, iş çıkış saatleri ona uyuyor mu uymuyor mu diye bilmek isteyecektir.

Bunun dışında aynı örnekten yola çıkarak işe gitmeden önce işimi halledebilir miyim ki acaba Vodafone bayileri kaçta açılıyor ? sorularını sormaktayız. Vodafone bayileri saat kaça kadar çalışıyor ? Vodafone bayileri saat kaçta açılıyor ? Hafta sonları Vodafone bayileri açık oluyor mu ? gibi sorulara kurgücü.com olarak cevap vermeye çalışacağız.


Vodafone bayileri haftanın 6 günü sizlere yardımcı olabiliyorlar. Bunun yanı sıra müşteri hizmetlerini arayarak 7/24 destek alma imkanınız da bulunmaktadır. Bununla birlikte teknik servislerinin mesai saatleri ise 08:30 ile 19:00 arasındadır. Bazı bölgelerde Vodafone çalışma saatleri değişiklik göstermekle beraber 2017 ye kadar 20:00 da son buluyordu fakat 2017 den sonra yapılan bir değişiklikle Vodafone bayileri saat 22:00 a kadar açık kalmaktadır.Vodafone çalışma saatleri hafta içi sabah 10:00 da başlarken saat 22:00 da kapanmaktadır. Bunun yanı sıra hafta sonu Cumartesi günü de sizlere hizmet vermeye devam eden Vodafone bayileri açılış saati aynı olmakla beraber kapanış saati 20:00 olarak belirlenmiştir. Pazar günleri ise Vodafone bayileri hizmet vermemektedir.

Vodafone bayileri Resmi tatillerde hizmet vermezken , müşteri hizmetleri resmi tatiller de dahil 7/24 arama şansınız vardır.

Bölgelere göre değişiklik gösteren Vodafone açılış ve kapanış saatlerini resmi vodafone İnternet sitesinden daha detaylı olarak bölgenize göre öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra Pazar günleri Vodafone bayilerinin çoğu çalışmazken, AVM gibi yerlerde açık olma ihtimalleri de bulunmaktadır.


Müşteri HizmetlerineVodafone Hatlarınızdan 542
Diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00
Yurtdışından +90 (542) 542 00 00'ı arayarak ulaşma şansınız bulunmaktadır.

Kurgu Gücü ile tüm operatörlerin çalışma saatleri hakkında bilgi edineceksiniz.
Türk Telekom Açılış ve Kapanış Saatleri için konumuzu inceleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..