Blogger Anasayfa Ve Kayıt Sayısı Düzenleme Yapmanın En Basit Yolu - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

27 Ağustos 2018 Pazartesi

Blogger Anasayfa Ve Kayıt Sayısı Düzenleme Yapmanın En Basit Yolu

Blogger Anasayfa Ve Kayıt Sayısı Düzenleme Yapmanın En Basit Yolu - Kurgu Gücü
Blogger Anasayfa Ve Kayıt Sayısı Düzenleme Yapmanın En Basit Yolu
Bir blogger altyapılı siteye sahipsiniz ve anasayfanızın daha güzel ve düzenli görünmesi için düzenlemeler yapmak istiyorsunuz. Aslında bunları yapmak çok basit. Blogger sisteminin sunduğu o kadar güzel imkanlar var ki. Bu olanaklardan bir tanesi Blogger Anasayfa düzenleme ve Blogger Anasayfadaki kayıt sayısı belirleme özelliği oluyor.


Bu özellikler sayesinde anasayfanızda ister 1 tane kayıt gösterebilir isterseniz de 20 tane kayıt gösterebilirsiniz bu sizin elinizde olan bir şey. Bunun yanı sıra anasayfanızda reklam göstermek istiyorsanız bunu da ayarlama imkanınız oluyor hemde hiçbir kod girmeden.

İlginizi Çekebilir = Blogger Tema Nasıl Yüklenir Adım Adım Görsel Anlatım

Belki de sitenizin en önemli noktalarından bir tanesi de Anasayfa alanınız oluyor. Sitenize giren kişi direk anasayfaya gireceği için daha düzgün ve göze hitap edecek şekilde durması gerekiyor. Sonuçta anasayfası güzel olmayan bir siteden ziyaretçiler hemen çıkacaktır. Şimdi gelin sizlere blogger anasayfa düzenleme nasıl yapılır sorusunu detaylı olarak açıklayalım.İlk olarak Blogger anasayfa düzenleme işlemini yapmak için ne yapmalıyım sorusuna cevap verelim. Yapmanız gereken ilk olarak anasayfa düzenleme işlemini yapacağınız hangi blog ise ona giriş yapmak olacak. Panelinizin sol tarafında yer alan seçeneklerden '' Yerleşim '' seçeneğine tıklayınız. Ardından açılan sayfada '' Ana '' yazan alanda '' Blog Kayıtları '' yazan alan bulunuyor. İşte o gadgetın altında '' Düzenle '' butonuna tıklayınız. Açılan sayfada blogunuza nasıl değer biçmek istiyorsanız ona göre ayarlarınızı yapınız. Bu alanda blog kayıtları arasında reklam gösterip göstermek istemediğinizi de seçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir = Blogger Yazı İçine Adsense Reklamları Nasıl Eklenir

Peki Blogger Anasayfadaki Kayıt Sayısı belirlemek için ne yapmam gerekiyor. Bunu iki yollu bir şekilde ayarlayabilirsiniz. İsterseniz yukarıda anlattığımız '' Blog Kayıtları '' alanı içerisinde bulunan '' Anasayfadaki kayıt sayısı '' seçeneğinin yanındaki sayıyı değiştirerek yaparsınız, isterseniz de sol tarafta bulunan menüden '' Ayarlar '' diyerek alt seçeneklerinde açılan '' Yayınlar, yorumlar ve paylaşım '' alanına tıklayarak '' En fazla şu kadar göster '' seçeneğinin yanındaki sayılarla oynama yaparak anasayfanızda istediğiniz sayıda kayıt gösterebilirsiniz.

1 yorum:

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..