MSB Bedelli Askerlik Başvuru Kılavuzunu Resmi Olarak Yayımladı - KURGU GÜCÜ - Bilgi Paylaşım Platformu

Son Paylaşımlar

3 Ağustos 2018 Cuma

MSB Bedelli Askerlik Başvuru Kılavuzunu Resmi Olarak Yayımladı

Beklenen haber geldi ve bedelli askerlik kılavuzu yayımlandı. Herkesin merakla beklediği kanun çıktı. Bedelli askerlik onaylandı. Bedelli askerlik için bekleyenlere güzel haber bugün geldi. Resmi gazetede yapılan açıklama ile Bedelli askerlik başvuruları başladı. Bedellik askerlik başvurusu kılavuzu yayımlandı. Peki bedelli askerlik başvurusu için ne yapmam gerekiyor diyorsanız aradığınız kurgücü sitemizde mevcut. Bu haberi o kadar çok kişi bekliyordu ki, duyanlar işin muhteşem bir haber niteliğinde oldu. Merak edilen tüm soruların cevabını sizler için paylaşıyoruz. İşte Bedelli askerlik hakkında merak edilen soruların tüm detayları...


İşte beklenen haber resmi gazetelerde yayımlandı ve bedelli askerlik başvuruları başladığı duyuruldu. Az önce Milli Savunma Bakanlığı bedelli askerlik kılavuzunu yayımladı. Peki Bedelli askerlik başvuru kılavuzuna nasıl ulaşırım diyenler ASAL MSB sitesine giderek ulaşabilirsiniz. Ek olarak bedelli askerlik başvurusunu E-Devlet Kapısı üzerinden de yapabilirsiniz. Bedelli askerlik ile ilgi karar '' Askerlik Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve 663 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname'de (KHK) Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun '' Resmi gazetede yayımlandı. Bedellik askerlik başvurusu küçük bir kaç işlemle gerçekleştirilebilecek.



Milli Savunma Bakanlığındaki Bildiri


Bedelli Askerlik Yaş ve Ücretleri konumuzun da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.