Yengeç Burcu Özellikleri Nelerdir ? Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

12 Ekim 2019 Cumartesi

Yengeç Burcu Özellikleri Nelerdir ? Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu Özellikleri Nelerdir ? Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları - Kurgu Gücü
Yengeç Burcu Özellikleri Nelerdir ? Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu özellikleri nelerdir ? Yengeç Burcu hangi tarihler arasında doğan kişilere verilen astroloji terimidir ? Yengeç Burcu günlük burç yorumları hakkında bilgiler... Yengeç Burcu kişisi 22 Haziran ile 22 Temmuz arasında doğanlara verilen astroloji terimidir.Sezgileri oldukça kuvvetli olan Yengeç Burcu kişisi aşırı alıngan olup evhamlı ve hassas bir yapıya sahiptir. Aldıkları sorumlulukların her zaman bilincinde olarak hareket ederler. Bu yüzden çevresinden bulunan insanlardan da aynı hassasiyet gösterip sorumluluk almalarını beklerler. İşlerinde başarılı olmalarının en büyük sebebi ise ayrıntılara önem veriyor olmalarıdır. Yengeç Burcu özellikleri arasında aşırı duygusal oldukları ve oldukça duyarlı bir kişiliğe sahip oldukları bilinir. Bu sebeplerden dolayı etkileşim kurdukları insanlarda da iyi niyet ve duyarlılık görmek isterler.Kendilerini iyi hissettikleri zaman sıcakkanlı, yardımsever, anlayışlı, neşeli ve oldukça düşünceli kişilerdir. Tabi şöyle bir durumda vardır ki hiç bir neden olmadan somurtkan ve alıngan bir şekle bürünebilirler. Arkadaşlarını oldukça çok sevip değer vermelerine rağmen bunu çok belli etmeyen bir yapıya sahiplerdir. Tartışma ortamlarından ve eleştirilmekten pek hoşlanmayan Yengeç Burcu kişisi oldukça nazik ve sabırlıdır.

Alıngan kişiliğe sahip olduklarından dolayı çok çabuk kırılabilir ve kendilerini kıranları affetme konusunda oldukça sıkı olup zor affederler. Kendilerine yapılan iyi ya da kötü olan hiçbir şey kolay kolay unutmayan kişilerdir. Genelde verdikleri tepkiler mantık çerçevesinde değil duygusal yapıda verirler. Evcimen yapıya sahip olan Yengeç Burcu, ailelerine oldukça bağlılıklarıyla bilinirler. Aşırı hassas olmaları depresyona çok çabuk girmelerine neden olabilir.

Yengeç Burcu Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Ay
Sevdiği Renkler: Beyaz, Deniz mavisi, Gümüş
Uğurlu Günü: Pazartesi
Uğurlu Taşı: İnci
Tarot Kartı: Ay
Yengeç Burcu Hayvanı: Deniz Kabukluları
Yengeç Burcu Elementi: Su
Yengeç Burcu Nitelik: Öncü
Uğurlu Sayıları: 3, 7
Yengeç Burcu Bitkileri: Hezaren Çiçeği, Nilüfer, Kenger Otu
Kıymetli Taş: Aytaşı, amber
Kıymetli Maden: GümüşYengeç Burcu Olumsuz Özellikleri

Sabit olamamak, değişken duygular, kuşkucu, değişken, kıskanç, kendine acıma meyilli, aşırı duygusal, zayıf karakterli ve son olarak züppe.

Yengeç Burcu Olumlu Özellikleri

Sempatik, hassas, merhametli, ana ve babalık duyguları güçlü, ısrarlı, tutumlu, nazik, iyi eş, Vatansever, düş gücü yüksek, yuva sevgisi yüksek ve son olarak beceriklidir.

İlginizi Çekebilir = İkizler Burcu Özellikleri Nelerdir - İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..