Mükemmellik - The Perfection Konusu: 2019 Netflix Gerilim Korku Filmi - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

9 Haziran 2019 Pazar

Mükemmellik - The Perfection Konusu: 2019 Netflix Gerilim Korku Filmi

Mükemmellik - The Perfection Konusu: 2019 Netflix Gerilim Korku Filmi - Kurgu Gücü

Orijinal adı Mükemmellik olan The Perfection 2019 Netflix gerilim korku filmlerinden bir tanesidir. Peki The Perfection konusu nedir, ne zaman vizyona girmiştir, oyuncuları kimlerdir, senaryosunu kim yazmıştır, ne kadarlık bir süreye sahiptir? İşte The Perfection filmi hakkında merak ettiğiniz tüm detayları film incelemeleri adı altında kurgücü.com olarak sunmaya çalıştık.Yönetmen koltuğunda Richard Shepard'ın oturduğu The Perfection, tam tamına 1 saat 30 dakikalık bir gerilim korku filmidir. 24 Mayıs 2019 tarihinde vizyona giren film, 2019 Netflix filmlerinden bir tanesi olmasıyla da oldukça dikkat çekmektedir. Netflix tarafından yapılan bir olmasından dolayı da Abd yapımı bir olduğunu direk anlamak mümkün olacaktır. Senaryosunu kaleme alan ise Eric C. Charmelo, Nicole Snyder ve Richard Shepard olarak bilinen filmin yapımcılığını ise hem yönetmen koltuğunda hem senaryosunda da katkısı olan Richard Shepard, Bill Block ve Stacey Reiss üstlenmiştir.
The Perfection Oyuncuları

The Perfection oyuncuları kim diye merak edenler içinde The Perfection oyuncu kadrosundan kısaca bahsedelim. Oldukça güzel bir oyuncu kadrosu bulunan The Perfection izlenmeye değer diyebiliriz. İlk olstsk Charlotte rolünü Allison Williams canlandırırken Elizabeth rolünü de Logan Browning canlandırmıştır. Devamında ise şu oyuncular da yer almıştır; Alaina Huffman, Steven Weber, Glynis Davies, Winnie Hung, Stephen Chang, Graeme Duffy, Evelyn Chew, Christina Jastrzembska, Doralynn Mui, Leanne Wang ve Sharon Crandall olarak listelemek doğru olacaktır.


The Perfection Konusu
Mükemmellik - The Perfection Konusu: 2019 Netflix Gerilim Korku Filmi - Kurgu Gücü
Eleştiri ve yorumumuzu yapmadan önce filmi izlememiş olanlar için öncelikle bir The Perfection konusu ne olduğundan bahsetmek doğru olacaktır ki ona göre bir eleştiri ya da izleyip izlememe kararı alınabilsin. Filmin ana konusu hayallerinden vazgeçmek zorunda kalan viyolonsel de harikalar yaratan bir kadını anlatmaktadır. Charlotte adında genç bir kadın, ölümcül bir hastalığa sahip olan annesine daha iyi bakabilmek adına kendi hayallerinden vazgeçer. Viyolonsel yani Çello konusunda harikalar yaratan Charlotte, annesinin hastalığından dolayı onunla ilgilenmesi gerekmektedir ve bu doğrultuda da tam bir tutku ile bağlı olduğu Çello sevgisinden uzak kalmıştır.Aradan yıllar geçtikçe Çello tutkusu genç kadının içinde resmen bir yara açar ve gitgide büyümesine neden olur. Tabi Charlotte'nin eğitmenleri olan Paloma ve Anton kendilerine Charlotte gibi yetenekli birisini bulmak zorundadır ve Lizzie adından birini bulurlar. Bu durum karşısında Charlotte artık harekete geçmek zorunda olduğunun kararına varır. Eski Charlotte'un yerine olan Lizzie'yi takip etmeye başlayan Charlotte onunla tanışmayı hedeflemektedir ve bir zaman sonrasında da bu tanışma gerçekleşir. Bu tanışma sonrasında ikisininde ortak noktası bu iş olmasından dolayı da çok kısa bir zaman için çok iyi dost olurlar fakat bu dostlukta Charlotte'un oldukça farklı planları bulunmaktadır. İşte bu planlar doğrultusunda da ikisinin bu arkadaşları çok farklı sonuçlara neden olacaktır.

İlginizi Çekebilir = İntikam Meleği (Peppermint) İncelemesi: 2018 Gerilim Filmleri

The Perfection Film Eleştirisi ve Yorumu

İşte geldik işin belki de en eğlenceli ve bilgilendirici kısmına. Bu kısımda genelde film izleyecek olanların karar noktası yatıyor. Çünkü filmi izleyecek olan kişiler genelde ilk olarak filmin konusuna ve daha sonra da filmi izleyenlerin yorumlarına görüşlerine bakıyor. Tamam belki herkesin zevki aynı değildir ama genel olarak filmin bir albenisi olduğunda büyük çoğunluk tarafından beğeniliyor. Yani genel olarak ben filmi bıraktığı etkiye önem veririm. Neyse gelelim film izlemeye değer mi sorusunun yanıtına...

IMDb puanı olarak 6.1 şeklinde değerlendirme yapılan film hani çok çokta iyi denebilecek olmasa da izlenebilecek filmlerden bir tanesidir. Yeri geliyor soluk ve sıkıcı yeri geliyor gerilimi yaşatıyor desem de pekte fazla bir şey beklememenizi tavsiye ediyorum. Hani oluyor ya bir çok filmi izlemişsinizdir ve boş zamanınız vardır, işte o boş zamanlarınızda izleyebileceğiniz bir film diyebiliriz. Filmi hem Türkçe altyazı izle şeklinde hemde Türkçe dublaj izle şeklinde bir çok yerde bulma şansınız vardır fakat her zaman orijinal kaynaklardan izlemeniz emek için daha doğru bir tercih olacaktır bu nedenle de Netflix'in resmi sitesinden ulaşmanız daha doğru olacaktır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..