Her Yerde Sen 10. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta? - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

11 Ağustos 2019 Pazar

Her Yerde Sen 10. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Her Yerde Sen 10. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta? - Kurgu Gücü

Her Yerde Sen 10. bölüm ne zaman yayınlanacağı severleri tarafından merakla beklenirken araya bir de bayram girince sabırsız bekleyiş daha da arttı. FOX ekranlarının sevilen dizisi Her Yerde Sen, Furkan Aldinç ile Aybüke Pusat'ın başrollerine can veriyor. Her Yerde Sen 10. bölüm fragmanı yayınlaması üzerine sabırsız bekleyişin dozu yükseldi. Peki Her Yerde Sen 10. bölüm ne zaman, saat kaçta FOX ekranlarında yayınlanacak? İşte Her Yerde Sen hakkında tüm detaylar..

FOX'un sevilen dizisi Her Yerde Sen 10. bölüm fragmanı yayınlanması üzerine meraklı bekleyişi daha çok arttırdı. Bir de bunun üzerine bayram arası da verilince 1 hafta olan bekleyiş 2 haftaya yükseldi. Dizide Furkan Aldinç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı, Deniz Işın, Ali Gözüşirin ve Ali Barkın gibi isimler yer alıyor. Furkan Aldinç dizide Demir karakterini Aybüke Pusat ise Selin karakterini canlandırıyor. Peki Her Yerde Sen 10. bölüm ne zaman yayınlanacak?


Her Yerde Sen 10. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?
Her Yerde Sen 10. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta? - Kurgu Gücü
FOX'un sevilen dizisi Her Yerde Sen 10. bölüm ne zaman yayınlanacak diye merak edenler için, bayram tatilinin de araya girmesiyle 2 hafta beklenilmek zorunda kalındı. Yani Her Yerde Sen 10. bölüm, 23 Ağustos 2019 Cuma günü severleriyle buluşacak. Her Yerde Sen 10. bölüm saat kaçta başlayacak diye merak edenler içinde her zaman ki saati olan 20:00 olarak belirtelim de en azından 2 haftalık bekleyişe bir su serpelim. Daha geç saatte olsa daha çok kalp krizi geçirebilir severleri.Her Yerde Sen 10. Bölüm Fragmanında Neler Oldu
Her Yerde Sen 10. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta? - Kurgu Gücü
Selin yani Aybüke Pusat ormanlık bir alanda önde yürüyor ve suratında şaşkın bir ifadeyle elini dudaklarına götürüyor. Selin'in hemen arkasında da Demir yani Furkan Aldinç, Selin'e doğru yavaşça yanaşıp kolları birbirine değiyor ve burada Demir'in yüzü oldukça gülümser bir şekilde görünüyor. Bakalım beklenen durum Demir, Selin'i öptü mü? heyecanlı bekleyişin 2 hafta olacak olması severlerine kalp krizi geçirtecek sanırım.

İlginizi Çekebilir = Kızım 1. Bölüm 19 Eylül 2018 Tarihinde TV8 Ekranlarında Yayınlandı

11 yorum:

 1. Her yerde sen 10. bölüm hemen başlasın sabırsızım

  YanıtlaSil
 2. Bence her yerde sen 10. bölümde demir öptü selini

  YanıtlaSil
 3. 23 Ağustos çok fazla ben 1 hafta bekleyemiyorum ya hemen başlasın ne olacak acaba her yerde sen son bölümünde

  YanıtlaSil
 4. ya Selin , her yerde sen 10. bölüm fragmanında elini dudağına götürüyor kesin öptü bu ya

  YanıtlaSil
 5. cuma günleri başlıyor ama bu 2 hafta çok oldu ya keşke hemen başlasa

  YanıtlaSil
 6. Sabırsızlıkla bekliyorum her yerde sen 10. bölüm harika olacak

  YanıtlaSil
 7. her yerde sen 10. bölüm ne zaman diye herkes sormuş valla sağolun doğru bilgiye burada ulaşabildim.

  YanıtlaSil
 8. her yerde sen 10. bölüm harika olcak

  YanıtlaSil
 9. Serpil Cansıl12.08.2019 21:50

  Yok artık ama ya her yerde sen 10.bölüm için 2 hafta beklemek işkence

  YanıtlaSil
 10. Her yerde sen 10. Bölüm 23 Ağustos çok geç oldu ya

  YanıtlaSil
 11. Her yerde sen 10. bölüm için son 6 gün :D

  YanıtlaSil

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..