Blogger Yayın Yazı Tarihi Nasıl Kaldırılır? - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

19 Eylül 2019 Perşembe

Blogger Yayın Yazı Tarihi Nasıl Kaldırılır?

Blogger Yayın Yazı Tarihi Nasıl Kaldırılır? - Kurgu Gücü
Blogger Yayın Yazı Tarihi Nasıl Kaldırılır?

Blogger'da paylaştığınız konuların ne zaman yayınlandığını belki de göstermek istemiyor olabilir ve bu nedenle de blogger yazı tarihi nasıl kaldırılır diye kendinize sormaya başlamış olabilirsiniz. İşte artık aramanıza gerek kalmadı çünkü yayın tarihi kaldırmak için detayları konumuzda adım adım anlatacağız..


Aslında her ne kadar çok basit bir konu olsa da bilmeyenler için zor bir olay olacağı için biz blogger yazı tarihi kaldırma işlemini anlatmak istedik. Kimilerimiz bloglarında yayınladıkları içeriklerin görünmesini istemeyebilir. Belki de göze hoş gelmiyordur bu nedenle kaldırmak isteyebilir. Hadi o zaman sizi fazla bekletmeden işlemlere geçelim.


Blogger Yazı Tarihi Nasıl Kaldırılır?

  • İlk olarak blogger panelinize giriş yapın.
  • Hangi blogunuzda yazı tarihi kaldıracaksanız o blogu seçin.
  • Sol taraftaki menüden "Yerleşim" seçeneğini tıklayın.
  • Blogunuzun gadget alanı çıkacak, oradan "Blog Kayıtları" seçeneğinin altındaki "Düzenle" butonuna tıklayın.Blogger Yayın Yazı Tarihi Nasıl Kaldırılır? - Kurgu Gücü
Blogger Yayın Yazı Tarihi Nasıl Kaldırılır?
Açılan sayfada "Kayıt Sayfası Seçenekleri" alanında bulunan ilk seçenek ve "Zaman" yazan seçeneklerinin kutucuklarındaki tikleri kaldırın.
Blogger Yayın Yazı Tarihi Nasıl Kaldırılır? - Kurgu Gücü
Blogger Yayın Yazı Tarihi Nasıl Kaldırılır?

  • Ardından sayfanın en altına inip "Kaydet" seçeneğine tıklayın.
  • En son olarak sağ üst köşede yer alan "Değişiklikleri Kaydet" seçeneğine tıklayıp işlemi bitiriyoruz.


Gördüğünüz gibi blogger yazı tarihi kaldırmak aslında bu kadar basit. Artık paylaştığınız yayınlarınızda yayın tarihi görülmeyecek. Umarım işinize yarayan bir yazı olmuştur. Kafanıza takılan bir soru varsa konumuz altında belirtebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
1- Blogger "Rel=Nofollow" Link Verme Nasıl Yapılır?
2- Blogger Kategori Nasıl Oluşturulur? Kodsuz Basit Yöntem
3- Blogger Anasayfa Ve Kayıt Sayısı Düzenleme Yapmanın En Basit Yolu

1 yorum:

  1. abi bayadır bunun nasıl yapılacağını arıyordum, teşekkürler

    YanıtlayınSil

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..