Github.com'dan Ücretsiz Profil SEO Backlink Alma Yöntemleri - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

18 Eylül 2019 Çarşamba

Github.com'dan Ücretsiz Profil SEO Backlink Alma Yöntemleri

Github.com'dan Ücretsiz Profil SEO Backlink Alma Yöntemleri - Kurgu Gücü
Github.com'dan Ücretsiz Profil SEO Backlink Alma Yöntemleri

Alexa değeri yüksek olan bir sitelerden backlink almak her zaman dediğimiz gibi önemli. Bu sitelerden bir tanesi de Github.com olarak dikkat çekiyor. Yazılım inşa etmenize olanak sağlayan Github'dan backlink almak elbette mükemmel bir işlem olacak. Peki Github.com'dan ücretsiz otoriter backlink nasıl alınır? İşte tüm detaylar..
SEO dediğimiz zaman makalemiz içerisinde yazdığımız anahtar kelimeler de dahil olmak üzere iç bağlantılar ve dış bağlantılar yani backlinkler oldukça önemli bir noktaya dokunuyor. Backlink almamış olan bir site google tarafından sıralamada gerilerde kalacaktır. Bu nedenle sizlerde bunu bildiğiniz üzere ücretsiz backlink alınabilecek siteler aramaya koyuldunuz ve konumuza denk geldiniz. İşte bu konuda çok şanslısınız. Nede mi? Dünya Alexa sıralamasında global olarak 65. Amerika da ise 72. sırada olan Github.com'dan ücretsiz backlink nasıl alınır sorusuna cevap veriyoruz..Github.com'a Nasıl Kayıt Olunur?

  • İlk olarak "https://github.com/" adresine gidin.
  • Zaten karşınıza direk kayıt formu çıkıyor, kullanıcı adı, mail ve parola girip, "Sing up for Github"butonuna tıklayın.
  • Mailinizi aktivasyon linki gelecek ona tıklayın ve hesabınızı onaylayın.
  • Artık Github.com'a kayıt oldunuz. Şimdi sıra backlink almaya geldi.Github.com'dan Otoriter Ücretsiz SEO Backlink Alma

  • Githup anasayfasının hemen sağ en üstünde profil simgeniz var ona tıklayın.
  • Aşağıda açılan seçeneklerden "Your Profile" seçeneğine tıklayın.
  • En üstte "Edit Profile" seçeneği var ona tıklayın. Eğer o çıkmıyorsa sol tarafta "Edit Profile" seçeneği var ona da tıklayabilirsiniz.
  • Üst kısımdaki butona tıkladıysanız profilinizi tamamen düzenleyebileceğiniz bir alan çıkacak, orada bulunan "URL" seçeneğine websitenizin linkini ekleyin. Bio yazan kısma da siteniz hakkında bilgi ekleyebilirsiniz.
  • Ardından biraz aşağıya inin ve "Update Profile" seçeneğine tıklayın ve kaydetmiş olun.


Daha kolay olması açısında sol kısımda yer alan Edit Profile tıklamanız daha mantıklı. Orada en başa sitenizi tanıtan kısa bir yazı girin. Alt kısımda bağlantı işareti olan yere de websitesi linkinizi girip "Save" seçeneğine tıklayarak da profil backlink almış olursunuz.

NOT: Üye olur olmaz sitenizi eklemeyin ban atıyor. Biraz bekleyin 1 gün falan sonra ekleyin.

İlginizi Çekebilir
1- Google İlk Sayfada Çıkmak İçin En Doğru 9 SEO Detayı
2- SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır - SEO'nun Önemi Nedir
3- Alexa Rank Sıralaması Yükseltmek İçin 10 Adımda Dev Klavuz
4- Adsense Alternatif Sitenize Reklam Alabileceğiniz 17 Reklam Sitesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..