Wikidot.com'dan Ücretsiz SEO Backlink Alma Yöntemleri - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

17 Eylül 2019 Salı

Wikidot.com'dan Ücretsiz SEO Backlink Alma Yöntemleri

Wikidot.com'dan Ücretsiz SEO Backlink Alma Yöntemleri - Kurgu Gücü
Wikidot.com'dan Ücretsiz SEO Backlink Alma Yöntemleri

Alexa değeri oldukça iyi bir konumda olan sitelerden backlink almak siteniz için olumlu sonuçlar doğuracaktır. Sıralama açısından yüksek bir noktada olan Wikidot.com'dan backlink almak daha çok index almanıza olanak sağlayacaktır. O zaman gelin sizlere Wikidot.com'dan ücretsiz SEO backlink nasıl alınır onu anlatalım...
Şuan Alexa trafik rank sırlamasında global olarak 3,004. sırada, ülkeye göre ise United States'de 1,517. sırada yer alan Wikidot.com'dan backlink aldığımız taktirde sitemiz için güzel bir işlem daha yapmış olacağız. Bu site aynı blogger gibi miniblog oluşturabileceğiniz bir platformdur. İşte oluşturacağınız miniblog ile istediğiniz anahtar kelime üzerinden backlink alma şansınız olacak ve bu durum hem de dofollow çıkışlı olacak.Wikidot.com'a Kayıt Olma

 • Backlink alabilmemiz için elbette siteye kayıt olmamız gerekiyor. Bunun için "http://www.wikidot.com/" adresine gidin ve siteye girin.
 • Anasayfaya geleceksiniz. İşte oranın hemen sağ tarafında "Create account" yazan yerdeki kayıt formunu doldurun. Mail aktivasyonu gerekeceği için mailinizi doğru yazın.
 • Mailinize gelen doğrulama linkini tıkladıktan sonra sizi direk panele yönlendirecek.
 • Panelinizin üst menüsünde yer alan seçeneklerden "Sites" seçeneğine tıklayınız.Wikidot.com'dan Ücretsiz Kaliteli Backlink Alma

 • İlk üyeliğiniz olacağı için bir siteniz orada bulunmuyor, işte bu nedenle ilk yapmanız gereken sol tarafta yer alan "+Create Site" seçeneğine tıklayıp bir site oluşturmak olacak.
 • Bu seçeneğe tıkladıktan hemen sonra açılan bölümde Default olarak yayınlanmış bir anasayfa bulunuyor.
 • İşte o alanda içerik kısmında bulunan "Edit This Page" seçeneğine tıklamanız gerekiyor. • Açılan düzenleme kısmındaki bütün yazıyı silin ve sitenizi tanıtan bir yazı yazın.
 • Yazdığınız yazı içerisinde hangi anahtar kelime linklendirilecekse ona köprü simgesi ile link verin.
 • Ardından "Kaydet" seçeneğine tıklayın.
 • Doğrulama işlemi karşınıza çıkacak onu yapın ve tekrar "Kaydet ve Devam" seçeneğine tıklayın.


Artık dofollow çıkışlı backlink alma işlem yapmış oldunuz. Sadece bununla kalmayıp blogger, wordpress gibi platformlarda olduğu gibi bütün sayfalarda sitenize backlink verme imkanınız var. Zamanı olanlar tek dış bağlantıyla kalmayıp site içerisinde daha fazla bağlantı vererek backlink gücünü arttırabilirler...


İlginizi Çekebilir
1- SEO ile Uzun Makale Yazmanın Ne Gibi Bağlantısı Var?
2- Yelp.com'dan Ücretsiz SEO Backlink Alma Yöntemleri
3- Weebly.com’dan Ücretsiz SEO Backlink Alma Yöntemleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..