Livejournal.com'dan Ücretsiz Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

16 Ekim 2019 Çarşamba

Livejournal.com'dan Ücretsiz Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri

Livejournal.com'dan Ücretsiz Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri - Kurgu Gücü
Livejournal.com'dan Ücretsiz Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri
Rusya'nın bir diğer sosyal paylaşım platformu olan Livejournal.com, alexa sıralamasında oldukça iyi bir konumda yer alıyor. Bu da elbette backlink almak için bizi oldukça cezbediyor. Peki Livejournal.com'dan nasıl ücretsiz backlink alınır? Hadi şimdi sizler için SEO çalışması için önemli olan backlink alma konusunu adım adım anlatalım..


Alexa sıralamasında globalde 320. sırada yer alırken Rusya'da ise 27. sırada yer alıyor. Tabi bu da bize gel de bu siteden backlink alma dedirtiyor. Bu sitede blog yaratma sistemi var. Yani İnternet kullanıcıları blog veya köşe yazısı yazabiliyorlar. Vikipedi'de belirtilene göre özellikle Rusya'da siyasi fikrin paylaşıldığı ve yorumlandığı bir ortam olarak biliniyor. Neyse aslında bizi bu noktalar pek ilgilendirmiyor, o nedenle şimdi ücretsiz backlink almak için neler yapacağınızı anlatalım.

Livejournal.com'a Nasıl Kayıt Olunur?

 • Her zaman ki gibi ilk yapmanız gereken elbette "https://www.livejournal.com/" adresine girmek olacak.
 • Karşınıza sitenin anasayfası çıkacak. Oradan sağ en üst kısımda yer alan "Blog Yarat - Create Blog" seçeneğine tıklayın.
 • Karşınıza "Creating a New Journal" yazan kayıt sayfası çıkacak. Orada bilgilerinizi girin ve "Create Account - Hesap Oluştur" butonuna tıklayın.
 • Artık hesabınız oluştu! Mailinize gelen doğrulamayı yapın. Şimdi sıra ücretsi backlink almaya geldi.

İlginizi Çekebilir = 6 Madde İle Ücretsiz Blog Açmak Para Kazandırır Mı

Livejournal.com'dan Ücretsiz Kaliteli Backlink Almak Yol 1

 • İlk olarak profil backlink alma işlemini anlatalım. Mail onayı yaptıktan sonra Livejournal.com anasayfasına yönlendirileceksiniz. Orada sağ üst kısımında hesabınız oluştururken yazdığınız kullanıcı adınız olacak. Üzerine gelin ve "Profile" seçeneğine tıklayın.
 • Açılan sayfanın yine sağ üst kısmında "Edit Profile" seçeneğine tıklayın.
 • Açılan profil sayfanızda biraz aşağıya inin ve "Web Page" seçeneğinin altında yer alan "Link" kısmına site linkinizi "Name" kısmına site isminizi yazın.
 • Ardından en alt kısma inin ve "Save Changes - Değişiklikleri Kaydet" seçeneğine tıklayın.
 • Nasıl göründüğünü kontrol etmek için kullanıcı adınızın üzerine gelip "Profile" seçeneğine tıkladığınız zaman görebilirsiniz.
 • Dileyenler backlinki daha da kuvvetlendirmek adına "Bio" yazan yere sitesi hakkında açıklayıcı bir metin girip değişiklikleri kaydedebilir.

Profil backlink aldık fakat bunu daha da kaliteli bir şekle sokmak adını diğer bir yolu daha sizlere anlatacağım. Bu sayede ücretsiz backlink almak için sizlere güzel bir fırsat olacak  ve backlink kalitesini artırmak için güzel bir şans olacak.

Livejournal.com'dan Backlink Almak Yol 2

 • Site anasayfasına girdiğinizde ya da fark etmez profilinizdeyken de olur, sağ üst kısımda kullanıcı adınızın sol tarafında yer alan "Yeni Gönderi Yaz" butonuna tıklayın.
 • Karşınıza aynı medium.com sitesindeki gibi bir hikaye oluşturma alanı çıkacak. Dileyenler Medium.com'dan ücretsiz backlink almak adlı yazımı okuyarak, yeni bir backlink daha alabilir.
 • O alanda "Tittle" kısmına yazı başlığınızı yazın.
 • Alt kısımda "Type your entry here - Girişinizi buraya yazın" seçeneğine ise makalenizi yazın.
 • Makalenizin içinde sitenizin linkini mutlaka dahil edin.
 • Sonra sağ alt kısımda yer alan "Tune in and Publish" butonuna basarak, makalenizi yayınlayın.

Evet değerli takipçiler ve ziyaretçiler, sizlere bu konumuzda ücretsiz backlink almak adına serimize alexa sıralamasında oldukça iyi bir konumda olan Livejournal.com sitesinden nasıl backlink alacağınızdan bahsettik. Backlink alınabilecek siteler hakkında gün gün yeni yeni siteler yazmaya devam edeceğiz. Bizleri takipte kalın ve kafanıza takılan sorular olursa yorum kısımlarını kullanarak bizlere iletin.

İlginizi Çekebilir
1- Adım Adım Doğal Yollardan Backlink Nasıl Alınır-Backlink Ne İşe Yarar
2- Quup.com'dan Ücretsiz SEO Backlink Alma Yöntemleri
3- Behance.net'den Ücretsiz Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri
4- Yelp.com'dan Ücretsiz SEO Backlink Alma Yöntemleri
5- Ok.Ru'dan Ücretsiz Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..