Sayfa Yenileme Siteleri: Online 2 Otomatik Site Yenileme Servisi - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

6 Ekim 2019 Pazar

Sayfa Yenileme Siteleri: Online 2 Otomatik Site Yenileme Servisi

Sayfa Yenileme Siteleri: Online 2 Otomatik Site Yenileme Servisi - Kurgu Gücü
Sayfa Yenileme Siteleri: Online 2 Otomatik Site Yenileme Servisi
Online otomatik sayfa yenileme siteleri var mı diye merak edenler olabileceği için iki tane siteyi sizle paylaşmak istedik. Daha önceki konularımızda site yenileme kodları paylaştık ve beraberinde otomatik site yenilemen adsense'a zararı var mı sorusuna konumuzda cevap verdik. Bunlar doğrultusunda ben kod ile uğraşmak istemiyorum online site yenileme sitesi lazım diyorsanız konumuz size göre..


Her ne kadar site yenileme kodunu Adsense kullanıcıları için tavsiye etmiyor olsa da alexa sıralaması yükseltmek için kullanılan en bilenen yöntemlerdendir fakat bu da aldatmaca bir yükseliş olacağı için ilerleyen zamanlarda sitenize büyük ölçüde zararlar verebileceğini bilerek yapmanızı öneririm. Genelde haber siteleri gibi sürekli içerik yoğunluğunun olduğu sitelerde kullanılan otomatik sayfa yenileme olayı, kodlar ile yapılabilirken kimileri ise program ya da online siteler yardımı ile bu işlemi yapabiliyor. Bizde sizlere online sayfa yenileme servisleri paylaşıyoruz.


PageReboot
Online sayfa yenileme siteleri arasında en çok bilinen bir site olan ve alexa sıralamasında globalde 100,864. Hindistan'da ise 13,563. sırada yer alan bir sitedir. Siteye pagereboot.com adresine giderek karşınıza çıkan alanları doldurarak site yenileme işlemi yapabilirsiniz. Nasıl olacağını bilmeyenler aşağıdaki adımları izleyebilir.
İlk olarak pagereboot.com adresine gidin.
PageReboot - Online Otomatik Sayfa Yenileme Siteleri - Kurgu Gücü
PageReboot - Online Otomatik Sayfa Yenileme Siteleri

  • Yukarıda gördüğünüz resimde "http://" yazan yere hangi sayfayı ya da siteyi otomatik yenileyeceksiniz orasının linkini yapıştırın.
  • Ardından "30 secs" yazan yeri "60 secs" yapın. Bu sayfanın kaç saniyede bir yenileneceğini gösterir.
  • Daha sonra REFRESH seçeneğine tıklayın. İşleminiz tamam.

Hangi sayfa linkini bıraktıysanız o sayfaya yönleneceksiniz ve o sayfa sekme üzerinde açık kaldığı sürece otomatik yenilenecektir. Sizin farklı sayfada olmanız önemli değil yine de yenilemeye devam edecektir.RefreshThis
Online otomatik sayfa yenileme siteleri arasında yer alan diğer bir site ise RefreshThis sitesidir. Alexa global sıralamada 185,231. sırada yer alırken Nijerya'da ise 3,909. sırada yer alıyorlar. Siteye refreshthis.com yazarak ulaşabilir ve karşınıza çıkan alanları doldurarak otomatik site yenileme işlemi yapabilirsiniz. Nasıl yapılacağını bilmeyenler aşağıdaki adımları izleyebilirler.
İlk olarak refreshthis.com adresine gidin.
ResfreshThis - Online Otomatik Sayfa Yenileme Siteleri - Kurgu Gücü
ResfreshThis - Online Otomatik Sayfa Yenileme Siteleri

  • Bu işlemde aynı pagereboot gibi. Yukarıda "https://" yazan yere hangi siteyi ya da sayfayı yenilemek istiyorsanız onun linkini yazın yapıştırın.
  • Ardından "refresh every 30 seconds" yazan yeri 60 yapın.
  • Hemen sonrasında altta yer alan "otomatik yenilemeye başla" seçeneğine tıklayın.
  • İşlem tamam artık hangi sayfa linkini yazdıysanız o sayfa 60 saniyede bir otomatik yenilenecek.

Bugün sizlere online otomatik site yenileme siteleri hakkında bilgiler sunduk. Gösterdiğimiz şekilde girip istediğiniz sayfayı otomatik olarak yenileyebilirsiniz. 60 saniyeden aşağısını seçmeyin çünkü siteniz ilerleyen zamanlarda büyük zararlar görebilirsiniz. Yine biz otomatik sayfa yenileme konusunda pek ılımlı bakmıyoruz ama yine de kullanacak olanlar için paylaşmak istedik. Kafanıza takılan soruları bizlerle konumuz altında sorabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
1- Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma Yöntemleri: Garantili 2 Çözüm!!
2- Trello.com'dan Ücretsiz Kaliteli SEO Backlink Alma Yöntemleri
3- En Çok Ziyaret Edilen ve Tıklanan Web Siteleri: Türkiye Top 50
4- En Çok Ziyaret Edilen ve Tıklanan Haber Siteleri: Türkiye TOP 20

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..