Görünmez Adam - The Invisible Man Film İncelemesi - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

24 Kasım 2019 Pazar

Görünmez Adam - The Invisible Man Film İncelemesi

Görünmez Adam - The Invisible Man Film İncelemesi - Kurgu Gücü
Görünmez Adam - The Invisible Man Film İncelemesi
Görünmez Adam orijinal adıyla The Invisible Man, 2020 filmleri arasında yerini alacak olan filmlerden bir tanesidir. Peki Görünmez Adam film konusu nedir, oyuncuları kimlerdir, ne zaman vizyona girecektir, yönetmeni kimdir? İşte sizlere Görünmez Adam filmi hakkında tüm detayları film incelemesinde ele aldık..


28 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek olan Görünmez Adam filminin yönetmen koltuğunda Leigh Whannell oturmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda Oliver Jackson-Cohen, Elisabeth Moss, Storm Reid gibi isimler yer alıyor. Fantastik ve korku filmleri türünde olan film Abd yapımı bir filmdir. Filmin senaryosunu yine yönetmen koltuğunda oturan Leigh Whannell kaleme alırken yapımcılığını ise Chris Morgan, Jason Blum ve Alex Kurtzman üstlenmiştir.

Görünmez Adam Film Oyuncuları

The Invisible Man rolünü Oliver Jackson-Cohen, Cecilia rolünü Elisabeth Moss ve Sydney rolünü Storm Reid canlandırırken Aldis Hodge ve Harriet Dyer da filmde rol almıştır.

Görünmez Adam Film Konusu

Filmin konusu genel itibari ile Cecilia adından bir kadının varlıklı ve zeki bir bilim insanı ile yaşadığı ilişki içerisinde duygusal ve fiziksel şiddet görmesini konu olarak işlemiştir. Zeki ve bir o kadarda varlıklı olan bir bilim insanıyla sevgili olan Cecilia, baskıcı ve tam bir kontrol delisi olan erkek arkadaşının bu baskılarına dayanamayıp gecenin bir köründe kaçmanın yolunu bulur ve artık bu yaşadığı baskıcı ortamdan uzaklaşma kararı alır. Tabi bunaltıcı eski sevgilisinin kendisini bulacağından korkan Cecilia, kız kardeşinden, bir tane çocukluk arkadaşından ve çocukluk arkadaşının kızından yardım alır. Tabi işler baskıcı sevgilinin intihar edip ölmesi ve bütün servetinin büyük bir kısmını da kendisine bıraktığını öğrenen Cecilia, bu ölüm olayının aldatmaca olduğunu düşünür ve olaylar gelişiyor..

Bakınız = Bilim Kurgu: Jurassic Park 5 Yıkılmış Krallık 2018 Film İncelemesi

H.G Wells'in romanından uyarlanan film yine 1933 tarihinde çıkan filmin yeniden çevrimi olan bir filmdir. Açıkçası film oldukça kaliteli olacağa benziyor. Bizlerde büyük bir sabırsızlıkla Görünmez Adam filminin vizyona girmesini bekliyoruz. Filmi izlediğimiz zaman film hakkında fikirlerimizi konumuz içerisinde eklemesini yapacağız..

Film Adı: Görünmez Adam
Orijinal Adı: The Invisible Man
IMDb:
Yayın Tarihi: 28 Şubat 2020
Oyuncular: Oliver Jackson-Cohen, Elisabeth Moss, Storm Reid
Yönetmeni: Leigh Whannell
Türü: Fantastik-Korku
Beyazperde Puanı:

İlginizi Çekebilir
1- Islah Adası - Billionaire Ransom Film İncelemesi
2- Infinite Filmi Konusu, İncelemesi
3- Morgan Film İzle: Bilim Kurgu Filmlerinin Yapay Zeka Çalışması

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..