Infinite Filmi Konusu, İncelemesi - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

22 Kasım 2019 Cuma

Infinite Filmi Konusu, İncelemesi

Infinite Filmi Konusu, İncelemesi - Kurgu Gücü
Infinite Filmi Konusu, İncelemesi
2020 senesine girmeye yaklaşırken yavaş yavaş 2020 filmleri paylaşmaya başlamanın da doğru olacağını düşünerek Infinite filmi hakkında genel bir inceleme yapmaya karar verdik. Peki Infinite film konusu nedir, oyuncuları kimlerdir, hangi türdedir, yönetmeni kimdir? Infinite filmi ne zaman vizyona girecek? İşte Infinite filmi hakkında merak edilen tüm detaylar film incelemesinde..


Film, 7 Ağustos 2020 tarihinde vizyona girmeye hazırlanıyor. Ayrıca 6 Ağustos 2020 tarihinde Singapur'da yayına girmesi bekleniyor. Yönetmen koltuğunda Antoine Fuqua'nın oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Mark Wahlberg, Sophie Cookson, Dylan O'Brien gibi isimler yer alıyor. Abd yapımı film, bilimkurgu filmleri, gerilim filmleri ve aksiyon filmleri türünde yer alıyor. Infinite filminin senaryosunun orijinal fikri Eric Maikranz'a aitken John Lee Hancock ve Ian Shorr kaleme almıştır.. Filmin yapımcılığını ise Lorenzo di Bonaventura, John Zaozirny ve Mark Vahradian üstlenmiştir.


Infinite Filmi Oyuncuları

Filmde Evan Michaels rolünü Mark Wahlberg canlandırırken beraberinde Sophie Cookson ve Dylan O'Brien gibi isimler de filmde yer almaktadır.

Bakınız = Sıkıysa Yakala - Catch Me if You Can Film İncelemesi

Infinite Film Konusu

Evan Michaels adındaki bir adam gördüğü rüyalar oldukça gerçekçidir ve bu rüyalar oldukça can sıkıcıdır. Geçmişteki iki yaşantısından birden anıları bir arada rüyalarında gören Evan, bir süre sonra da Cognomina adındaki oldukça gizli bir örgütün keşfini yapar. İşte bu örgüt yüzyıllardır varlığını sürdüren oldukça gizli bir örgüt konumundadır. Bu örgütü ise reenkarne olarak dünyaya gelmiş olan erkek ve kadınlar oluşturmaktadır. Bu gizli örgütün üyeleri ise zamanın değişimi konusunda ajan olarak görev yapmaktadır. Tabi bir zaman sonra çok güçlü denilebilecek bir düşmanın zamanın hassas dengeleri tehdit etmesi üzerine işler değişecek ve dünyanın kaderi ise sayılmayacak kadar fazla hayat yaşayan ve bütün bunların birer rüya olduğunu düşünen bir adamın elindedir.

İlginizi Çekebilir
1- At First Light Hd Film İzle: 2018 Bilim Kurgu Filmleri
2- Ölümcül Labirent Hd Film İzle: 2019 Filmleri
3- 12 Yıllık Esaret - 12 Years a Slave Film İncelemesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..