Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları Ne Kadar? - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

27 Kasım 2019 Çarşamba

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları Ne Kadar?

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları Ne Kadar? - Kurgu Gücü
Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları Ne Kadar?
Zorunlu trafik sigortası yaptıracak olanlar elbette fiyatının ne kadar olduğunu merak ediyordur ve ona göre de bütçe ayırmaya çalışıyor. İşte bu doğrultuda zorunlu trafik sigortası fiyatları ne kadar olduğunu konumuzda sizler için listeledik. Bu listede hem Türkiye geneli için hem de İstanbul için fiyatlar mevcuttur. Dileyenler aşağıda paylaşmış olduğumuz görselden diğer bazı iller içinde fiyat listesine bakabilir.


Bildiğiniz üzere bazı şeyleri yapmanız zorunludur. Özellikle de bir aracınız varsa masrafları da elbette kaçınılmaz bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Bunlardan bir tanesi de trafikteki gereksinimlerden biri olan zorunlu trafik sigortasıdır. Peki nedir bu zorunlu trafik sigortası diyorsanız 'zorunlu trafik sigortası nedir, neleri kapsar?' adlı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Türkiye Geneli Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

1. Basamak 2.015 TL
2. Basamak 1.612 TL
3. Basamak 1.209 TL
4. Basamak 806 TL
5. Basamak 685 TL
6. Basamak 565 TL
7. Basamak 444 TL

Bakınız = İnternetten Kolay Kredi Veren Bankalar

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları Ne Kadar? - Kurgu Gücü
Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları Ne Kadar?


İstanbul Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

1. Basamak 2.965 TL
2. Basamak 2.372 TL
3. Basamak 1.779 TL
4. Basamak 1.186 TL
5. Basamak 1.008 TL
6. Basamak 830 TL
7. Basamak 652 TL

Bu konumuzda sizlere hem Türkiye geneli için hem de İstanbul için zorunlu trafik sigortası fiyatları hakkında bilgiler sunmaya çalıştık. Ayrıca yukarıdaki resimde bazı iller içinde fiyat listesi mevcuttur. Şuanlık fiyat listesi bu şekilde olup ilerleyen zamanlarda değişiklik gösterebileceği için güncel takibini yaparak değerlendirme yapmanızda fayda olacaktır. Ayrıca diğer iller içinde zorunlu trafik sigortası fiyatları da ortalama olarak bu fiyatlara yakındır.

İlginizi Çekebilir
1- Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama ve Faiz Oranı
2- USB Flash Belleği Biçimlendirmeden Dosyaları Kurtarma
3- Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Hesaplama

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..