Malazgirt 1071 Film İncelemesi - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

20 Mart 2020 Cuma

Malazgirt 1071 Film İncelemesi

Malazgirt 1071 Film İncelemesi - Kurgu Gücü
Malazgirt 1071 Film İncelemesi
Anadolu'nun kapılarının Türklere açılmasını sağlayan Malazgirt Savaş'ını konu edinen Malazgirt 1071 filmi geçtiğimiz günlerde vizyona girdi. Peki Malazgirt 1071 film konusu nedir, ne zaman vizyona girmiştir, oyuncuları kimlerdir, yönetmeni kimdir? İşte Malazgirt 1071 film incelemesi sizlerle..


Bildiğiniz üzere Türklere Anadolu'nun kapısını açan Malazgirt Savaşı, şimdi de film olarak tekrar beyaz perdede hayat buldu. 13 Mart 2020 tarihinde vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda Bilal Kalyoncu ile Özgür Bakar birlikte otururken yapımcılığı ise yine Bilal Kalyoncu üstlenmiştir. 2020 filmlerinin tarihi filmler ve savaş filmleri kategorisinde yerini alan Malazgirt 1071 filminin oyuncuları arasında Cengiz Coşkun, Vildan Atasever ve Haluk Piyes gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunu ise Bilal Kalyoncu, Özgür Bakar ve Alper Kıvılcım birlikte kaleme almıştır.

Malazgirt 1071 Film Oyuncuları

Filmin genel oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Cengiz Coşkun, Vildan Atasever, Haluk Piyes, Caner Kurtaran, Hasan Küçükçetin, İnan Ulaş Torun, Edip Zeydan, Mehmet Çelik yer alırken beraberinde Ali Düşenkalkar, Soydan Soydaş, Orhan Kılıç, Bahattin Cüneyt Aksakal, Gökhan Güneş, Asela Demir, Seza Sözer, Volkan Cal, Büşra Asya Şahin ve Nez Demir gibi isimler yer almıştır.

Malazgirt 1071 Film Konusu

Filmin adından da anlaşılacağı üzere filmin konusu direkt olarak Türklere Anadolu'nun kapılarını açan Malazgirt Savaş'ını konu olarak işlemiştir.

Film hem oyuncu kadrosunun kalitesiyle hem de şansı Malazgirt Savaşı adına oldukça kaliteli bir yapım olmuş diyebiliriz. Yani izlemeye değer bir film olduğunu düşünüyoruz. Sizlere bu konumuzda Malazgirt 1071 filmi konusu, oyuncuları, yönetmeni, vizyon tarihi gibi detaylardan bahsettik. Film hakkında görüşlerinizi konumuz altında belirtmeyi unutmayınız.

İlginizi Çekebilir
1- Aşk Tesadüfleri Sever 2 Film İncelemesi
2- Eltilerin Savaşı Film İncelemesi: Türk Komedi Filmi
3- Güzelliğin Portresi Film İncelemesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..