Kıyamet Yakındır - The Decline Film İncelemesi - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

26 Nisan 2020 Pazar

Kıyamet Yakındır - The Decline Film İncelemesi

Kıyamet Yakındır - The Decline Film İncelemesi - Kurgu Gücü
Kıyamet Yakındır - The Decline Film İncelemesi
Aslında Kıyamet Yakındır filmi hakkında bir inceleme yapmayı düşünmüyordum fakat benim hoşuma gitmeyen film, başka birinin hoşuna gidebileceği için orijinal adı The Decline olan Kıyamet Yakındır filmi hakkında bilgi sunma kararı aldım. Peki Kıyamet Yakındır konusu nedir? de hoşuna gitmedi diyor olabilirsiniz. Elbette basit bir konu gibi geldi. Beraberinde Kıyamet Yakındır oyuncular arasında kimler olduğunu da rolleriyle beraber sunacağız. Hadi gelin şimdi Kıyamet Yakındır yorum ve daha fazlası hakkında film incelemesi yapalım..


Kıyamet Yakındır 2020 filmleri arasında yerini alan 1 saat 23 dakikalık gerilim filmleri türünde sunulan bir filmdir. Özellikle Kıyamet Yakındır Netflix olmasıyla da dikkat çekiyor desek doğru olacaktır. Malum son zamanlarda Netflix oldukça fazla yapım ortaya çıkarmaya başladı.. Filmin yönetmen koltuğunda Patrice Laliberte oturmuştur. 27 Mart 2020 tarihinde Şili'de vizyona giren film, kanada yapımıdır. Filmin senaryosunu ise Charles Dionne ile Nicolas Krief birlikte kaleme almıştır. Ayrıca Kıyamet Yakındır imdb puanı ise 5.9 olarak verilmiştir.

KIYAMET YAKINDIR OYUNCULARI

Filmin oyuncu kadrosu ise şu şekilde; David rolünü Marc Beaupre, Alain rolünü Real Bosse, Anna rolünü Marilyn Castonguay, Sebastien rolünü Guillaume Cyr, Helene rolünü Isabel Giroux, François rolünü Marc-Andre Grondin, Antoine rolünü Guillaume Laurin, Rachel rolünü Marie-Evelyne Lessard ve Daphnee rolünü ise Juliette Maxyme Proulx canlandırmıştır.

Bakınız = Görünmeyen Misafir - Contratiempo Film İncelemesi

KIYAMET YAKINDIR KONUSU

Filmin konusuna gelecek olursak, dünyanın sonu heran gelmek üzeridir ve insanlar hayatta kalmak için bazı denemeler yapmaktadırlar. Günün birinde Antoine, kızı ve eşi ile birlikte evden en hızlı ne kadar sürede çıkacaklarını denerler. Sonrasında Antoine, bunun üzerine Alaine adındaki bir adamın sahibi olduğu hayatta kapına gider. Burada sadece Antoine değil, başka kişilerde vardır. Buradaki grup hayatta kalmak adına bazı şeyleri öğrenirken, hiç beklemedikleri anda aralarından biri ölür. Grup oldukça telaşlanır ve kimi polisi arayıp bildirmeleri gerektiğini söylerken, kimileri ise bu işin kamp dışına çıkmaması gerektiğini düşünür ve işler burada karışır.

Bildiğimiz hayatta kalma mücadelesini anlatan filmlerden bir tanesi desek doğru olacaktır fakat oyunculuktan mıdır bilmiyorum ama bana basit gelen bir film olduğunu belirtebilirim. Yani benim beklentimi karşılayan bir film olmadı. Peki ya siz filmi izlediyseniz film hakkında ne düşünüyorsunuz? yorum olarak konumuz altında belirtebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
1- Margot Robbie Filmleri: Harley Quinn Tadında Muhteşem Filmler
2- Yasal ve Ücretsiz Film İzleyebileceğiniz 5 Muhteşem Film Sitesi
3- Viral Filmi Konusu, Oyuncuları: 2016 Bilim Kurgu Filmleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..