Nicole Kidman'lı The Others - Diğerleri Film İncelemesi - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

24 Nisan 2020 Cuma

Nicole Kidman'lı The Others - Diğerleri Film İncelemesi

Nicole Kidman'lı The Others - Diğerleri Film İncelemesi - Kurgu Gücü
Nicole Kidman'lı The Others - Diğerleri Film İncelemesi
Orijinal adı The Others olan ve başrolünde Nicole Kidman'ın yer aldığı Diğerleri filmi belki de ölmeden izlemeniz gereken en iyi filmlerden bir tanesi diyebiliriz. Neden mi? Gelin hep birlikte Diğerleri film konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? inceleyelim ve beraberinde Diğerleri vizyon tarihi nedir ve yönetmeni kimdir? gibi soruların cevaplarını verelim.


28 Aralık 2001 tarihinde vizyona giren Diğerleri filmi, tam tamına bizlere 1 saat 45 dakikalık bir film keyfi yaşatıyor. Abd, Fransa, İspanya ve İtalya ortak yapımı olan film, bizlere fantastik filmler, dram filmleri ve korku filmleri türlerini en güzel şekilde hissettiriyor.. Filmin yönetmen koltuğunda Alejandro Amenabar otururken başrol kadrosunda ise Nicole Kidman'ın beraberinde Elaine Cassidy ve Christopher Eccleston gibi isimler yer alıyor.. Senaryosunu yine yönetmen koltuğunda oturan Alejandro Amenabar kaleme alırken, yapımcılığını ise Fernando Bovaira ile Jose Luis Cuerda birlikte üstlenmiştir.

Diğerleri Film Oyunları

Diğerleri filminin oyuncu kadrosu çokta fazla kişiden oluşmuyor. Filmde Grace rolünü Nicole Kidman, Lydia rolünü Elaine Cassidy, Charles rolünü Christopher Eccleston, Mrs. Mills rolünü Fionnula Flanagan, Anne rolünü Alakina Mann, Edmund Tuttle rolünü Eric Sykes, Nicholas rolünü James Bentley, Old Lady rolünü Renee Asherson, Mr. Marlish rolünü Keith Allen ve Mrs. Marlish rolünü ise Michelle Fairley canlandırmıştır..

Bakınız = Gece Saldırısı - Breaking In Film İncelemesi

Diğerleri Film Konusu

Amerika 2. Dünya Savaşı yaralarını sarmaya çalışırken, New Jersey'de iki çocuğu ile hayatını devam ettirmeye çalışan Grace, savaş zamanında eşini kaybetmiştir. Grace, çocuklarının güneşe alerjisi olmasından dolayı evdeki perdeler onlar olduğu zaman hep kapalı olur ve gaz lambasıyla yaşamlarını sürdürmek zorundadırlar. Zaten elektrik evlerinde bulunmamaktadır. Grace, eski hizmetçilerinin hiçbir haber vermeden ayrılmasının üzerine 3 tane hizmetçi yardım edip evlerinde kalarak evin işlerini görmelerini ister. Bu arada da Grace'in kızı Anne, annesine hep Victor isimli bir hayali çocuk gördüğünü söylese de annesi bu duruma inanmaz. Günlerden bir gün sis iyice etrafı sarar ve kimsenin evdekiler haricinde kimseyle iletişime geçme şansı yoktur.. Grace, evdeki çalışanlara güvenememektedir ve yalnız başına kalmak zorundadırlar..

İlk başlarda o kadar saçma sıradan bir film gibi gelebilir fakat mutlaka bir süre sıkılmadan izleyin. İşin içine girdikten ve gizemli durumlara eşlik etmeye başladığınızdan itibaren film daha da merak uyandıracak ve mükemmel biten son ile resmen şok olacaksınız. Aslında filmi net bir şekilde anlatmak isterim ama bu sefer elbette izlemenin bir zevki olmayacağı için izleyin de görün diyorum. Filmi izledikten sonra fikirlerinizi konumuz altında yorum olarak paylaşmayı unutmayın. Biz sizlere konumuzda Diğerleri film konusu, oyuncuları, vizyona tarihi, yönetmeni gibi tüm detayları paylaştık. Umarım hoşuna giden bir yazı olmuştur.

İlginizi Çekebilir
1- Seni Hala Görüyorum - I Still See You Film İncelemesi
2- Cloud Atlas - Bulut Atlası Film İncelemesi
3- Vahşetin Çağrısı Film İncelemesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..