Survivor Evrim Kimdir? Evrim Keklik Kaç Yaşında ve Nereli? - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

11 Mayıs 2020 Pazartesi

Survivor Evrim Kimdir? Evrim Keklik Kaç Yaşında ve Nereli?

Survivor Evrim Kimdir? Evrim Keklik Kaç Yaşında ve Nereli? - Kurgu Gücü
Survivor Evrim Kimdir? Evrim Keklik Kaç Yaşında ve Nereli?
Survivor 2020 tüm hızıyla devam ederken, sosyal medya gündemine Survivor yarışmacıları düşmeye devam ediyor. Bu yarışmacılardan bir tanesi de Evrim Keklik oldu. Özellikle voleybol maçlarında meydan okumalarıyla adından oldukça çok söz ettiren Evrim Keklik Survivor 2020'de olduğu gibi sosyal medyada da adından bahsettiren isimlerden.. Peki, Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında ve nereli?


Survivor 2020 gönüllüler takımda bulunan yarışmacı Evrim Keklik, yarışma performanslarına devam ederken, spor geçmişinin olmasından dolayı özellikle voleybol mücadelelerinde oldukça iddialı biri olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.. İşte sizlere Survivor Evrim hakkında merak edilen tüm detaylar..

SURVİVOR EVRİM KİMDİR, HAYATI?

Survivor izleyenlerin bildiği üzere Survivor gönüllüler takımının yarışmacısı olan Evrim Keklik hakkında nereye baksak Evrim Keklik'in söylediği sadece şu bilgiler bulunuyor; "Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Bakınız = Survivor Nisa Bölükbaşı Kimdir, Kaç Yaşındadır, Hayatı?

Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversitede 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdüğü için İstanbul'a, yani ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyine başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum." şeklinde ifadelere yer verilmiş.

Ayrıca şunu da eklemek isteriz ki, Evrim Keklik Kim Milyoner Olmak İster programına da katılmış ve tam tamına 30 Bin TL kazanmayı başarmıştır. Programdaki kilolu hali de gündem konusu olmuştu..


İlgili Konular
1- Megan Fox Kimdir, Kaç Yaşındadır, Nerelidir ve Hayatı?
2- Shah Rukh Khan Kimdir, Kaç Yaşındadır? Hayatı
3- Barbara Palvin Kimdir, Kaç Yaşındadır, Nerelidir ve Hayatı?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..