The Legacy of the Bones - Kemiklerin Mirası Film İncelemesi - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

3 Mayıs 2020 Pazar

The Legacy of the Bones - Kemiklerin Mirası Film İncelemesi

The Legacy of the Bones - Kemiklerin Mirası Film İncelemesi - Kurgu Gücü
The Legacy of the Bones - Kemiklerin Mirası Film İncelemesi
Yine bir Netflix yapımı film ile karşınızdayız. Orijinal adı The Legacy of the Bones olan Kemiklerin Mirası konusu nedir? diye merak eden binlerce film sever bulunuyor. Netflix yapımı Kemiklerin Mirası film oyuncuları kimler olduğu gibi noktalarda merak edilenler arasında. O zaman gelin sizlere hem Kemiklerin Mirası yorumunu yapalım hem de film hakkında merak edilen tün detayları film incelemesi adı altında sizlere sunalım.


5 Aralık 2019 tarihinde İspanya'da vizyona giren Kemiklerin Mirası filmi yönetmen koltuğunda Fernando Gonzalez Molina oturmaktadır. 2 saat 1 dakikalık bir zaman sahip olan filmin oyuncuları arasında Marta Etura, Carlos Librado 'Nene' ve Leonardo Sbaraglia gibi isimler yer alıyor... Senaryosunu Luiso Berdijo ile Dolores Redondo birlikte kaleme almıştır.

Kemiklerin Mirası Oyuncuları

Amaia Salazar rolünü Marta Etura, Jonan Etxaide rolünü Carlos Librado 'Nene', Juez Javier Markina rolünü Leonardo Sbaraglia, Fermin Montes rolünü Francesc Orella, Padre Sarasola rolünü Imanol Arias, James Westford rolünü Benn Northover, Tia Engrasi rolünü Itziar Aizpuru, Rosaura Salazar rolünü Patricia Lopez, Elena Ochoa rolünü Alicia Sanchez, Subinspector Goni rolünü Eduardo Rosa, Iriarte rolünü Anjel Alkain, Fina Hidalgo, Comisaria General de Pamplona rolünü Pedro Casablanc, Dr. San Martin rolünü Paco Tous ve Dr. Basterra rolünü ise Manolo Solo canlandırmıştır.

Bakınız = Netflix'in Aksiyon Filmi Extraction Film İncelemesi

Kemiklerin Mirası Konusu

Amaia Salazar, 9 aylık hamile bir müfettiştir. Üvey kızı Johana Marquez'in tecavüz ve cinayetinden sorumlu olduğu düşünülen Jason Medina'nin duruşması için gün saymaktadır. Duruşmadan kısa bir süre önce Medina cebinde bir nokta ile birlikte mahkeme salonunun tuvaletinde ölü bir şekilde bulunur. Medina'nın cebindeki notta sadece "Tarttalo" yazdığı görülür. Bu durumdan etkilenen müfettiş Amaia erken doğum yapmak zorunda kalır. Doğumun ardından Amaia'ya bu iki vaka verilecek ve işin içindeki sır perdesi çözülmeye çalışılacaktır.

Kemiklerin Mirası imdb puanı 6,5 olarak verilirken, Netflix film yapımlarından hızla devam ediyor.. Henüz filmi izlemedim fakat polisiye filmler, suç filmleri ve gerilim filmleri türündeki bu tür filmleri izlemeyi seven biri olarak Kemiklerin Mirası izlemekte hoşuma gidecektir. İzleyenler varsa film hakkında fikirlerini konumuz altında belirterek izleyecek olanlara fikir sağlamış olabilir.

İlginizi Çekebilir
1- Görünmeyen Misafir - Contratiempo Film İncelemesi
2- Kıyamet Yakındır - The Decline Film İncelemesi
3- Gerçeğe Çağrı - Total Recall Film İncelemesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..