Uyanış Film Konusu, Oyuncuları - Uyanış Film İncelemesi - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

30 Temmuz 2020 Perşembe

Uyanış Film Konusu, Oyuncuları - Uyanış Film İncelemesi

Uyanış Film Konusu, Oyuncuları - Uyanış Film İncelemesi - Kurgu Gücü
Uyanış Film Konusu, Oyuncuları - Uyanış Film İncelemesi

Orijinal adı Awake olan Uyanış 2019 filmleri arasında yer alan aksiyon, gerilim, polisiye ve suç türlerinde bir filmdir. Peki Uyanış film konusu nedir? Uyanış oyuncuları kimlerdir? İşte sizlere Uyanış filmi hakkında tüm detayları film incelemesi adı altında ele aldık..


Awake, 2019 filmleri arasında yerini alan ve aksiyon filmleri ve gerilim filmleri türünü bizlere yansıtan, beraberinde suç filmleri ve polisiye filmleri türünde içinde barındıran bir filmdir. Abd yapımı filmin yönetmen koltuğunda Aleksandr Chernyaev oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Francesca Eastwood, Jonathan Rhys Meyers, Malik Yoba, William Forsythe gibi isimler yer alıyor. Ayrıca film olarak İtalya'da 1 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girmiştir.

Uyanış (Awake) Oyuncuları

John Doe rolünü Jonathan Rhys Meyers, Diana rolünü Francesca Eastwood, Roger Bower rolünü William Forsythe, Frank Ward rolünü Malik Yoba, Oliver rolünü James Austin Kerr, Coroner rolünü David C Tam, Nurse rolünü Erin Herring, Elizabeth rolünü Ginger Gilmartin canlandırırken Adina Galupa'da filmde rol almıştır.

Bakınız = Uzaydan Gelen Fırtına - Geostrom Film İncelemesi

Uyanış Film Konusu

Bir hastane yatağında hafızasını yitiren bir adamın başından geçen olayları ele almıştır. Bir hastanenin yatağında yüzü sarılı bir şekilde uyanan adam, ne olduğunu kim olduğunu bilmiyordur. Aradan bir süre sonra bu adama seri cinayetle suçlanır. Bu doğrultuda da herkesin onu aradığının farkına varacaktır. Yavaş yavaş bütün olayları çözmeye başlayan adamı, gerilim dolu saatler bekliyor..

Uyanış film konusu aslında bakıldığında sıradan bir film gibi görünse de işin içinde farklı olayların olması, filmi daha da cazip kılıyor. Film oldukça yavaş ilerliyor fakat içinde gizem olduğu için merak uyandırıyor ve sıkmadan kendini izlettiriyor. Uyanış film oyuncuları da işini fena yapmış sayılmaz. Uyanş imdb puanına baktığımızda ise 5,0 verildiği dikkat çekiyor. Bence de 10 üzerinde 5'i hak edebilecek bir filmdir.

İlgili Konular
1- Prityazhenie 2 - Attraction 2 - Invasion 2020 Film İncelemesi
2- Level 16 Filmi Konusu ve Oyuncuları - Level 16 Film İncelemesi
3- Kesişen Dünyalar - Prityazhenie - Attraction Film İncelemesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..