Yazarkafe Benzeri Siteler Arayanlara 5 Site Önerisi - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

26 Temmuz 2020 Pazar

Yazarkafe Benzeri Siteler Arayanlara 5 Site Önerisi

Yazarkafe Benzeri Siteler Arayanlara 5 Site Önerisi - Kurgu Gücü
Yazarkafe Benzeri Siteler Arayanlara 5 Site Önerisi

Yazarkafe'nin kapanması sonrasında platformda paylaşım yapan hürriyet yazarkafe yazarları, yeni yazarkafe benzeri siteler aramaya koyuldular. Çünkü yazarkafe sayesinde kendi sitelerine güzel trafik çekmeyi başaran siteler elbette vardı. İşte bu nedenle biz de sizlere yazarkafe benzeri siteler var mı sorusunun cevabını konumzuda hazırladık..


Öncelikle sitenize trafik çekmenin birçok yolu var. Bunlardan bir tanesi de yazarkafe gibi aracı sitelerde kendi içeriklerinizi paylaşarak, oradaki büyük kitlenin sitenizi ziyaret etmesini sayesinde iyi sonuçlar elde ediyorsunuz.. Öncelikle yazarkafe gerçekten kapandı mı diye merak edenler 'Hürriyet ve Bumerang'ın Yazar Sitesi Yazarkafe Kapandı mı?' adlı konumuzu inceleyerek bilgi edinebilirler.. Gerekli bilgi edindikten sonra yazarkafe benzeri siteler hangileri olduğunu merak etmeye başladınız ve karşınıza bizim konumuz çıktı. İşte artık doğru adrestesiniz. Sizlere sitenize trafik çekebileceğiniz 5 yazarkafe benzeri siteyi tek konuzda listeledik.

YAZARKAFE BENZERİ SİTELER ARAYANLARA 5 SİTE ÖNERİSİ

Yazarkafe Benzeri Siteler Mix.com

Bu site kendi içeriklerinizi paylaşmanıza ve sitenize trafik çekmenizi sağlayan yazarkafe benzeri site olarak dikkat çekiyor. Kendinize bir profil oluşturuyorsunuz, ilgi alanları seçiyorsunuz ve sitenizdeki herhangi bir konuyu koleksiyon oluşturarak paylaşıyorsunuz ve bu sayede sitenize hem backlink almış oluyorsunuz hem de sitenize trafiği arttırma imkanı sağlıyorsunuz.

Yazarkafe Benzeri Siteler Medium.com

Belki de en eski blog kurma sitelerinden bir tanesi olan medium.com da yazarkafe benzeri siteler arasında yer alıyor ve sitenize trafik çekme şansınız mevcut. Özellikle backlink almak isteyenlerin en çok kullandığı sitelerden bir tanesidir. Burada dikkat etmeniz gereken olay şudur ki özgün içerikler üretip kendi sitenizin linkini vererek yönlendirmeniz gerek. Çünkü diğer türlü hiçbir şekilde faydası olmayacaktır. Yani özgün birkaç cümle ile konudan bahsedip sitenize yönlendiren link ekleyerek trafik çekme şansınız mevcuttur.

Yazarkafe Benzeri Siteler Tumblr.com

Paravan bloglar oluşturarak sitenize trafik çekme şansınız vardır. Yazarkafe benzeri site olarak dikkat çeken tumblr.com ile sitenizdeki içerikleri oluşturduğunuz paravan bloglar sayesinde paylaşabilir ve oldukça büyük bir kitleye sahip olan bir siten hem backlink almış olursunuz hem de sitenize trafik çekmeyi başarabilirsiniz.

Bakınız = En Çok Ziyaret Edilen ve Tıklanan Web Siteleri: Türkiye Top 50

Yazarkafe Benzeri Siteler Scoop.it

Aslında mix.com'a benzeyen bir yapıya sahip olan site de aynı yazarkafe tarzında içeriklerinizi paylaşıp sitenize hit çekme şansınızın olduğu bir sitedir. Yabancı kaynaklı bir site olmasında rağmen google da değeri oldukça yüksek bir site desek doğru olacaktır.

Yazarkafe Benzeri Siteler Wikidot.com

Paravan bir blog oluşturarak içeriklerinizin paylaşılabildiği yazarkafe ile benzerlik taşıyan diğer bir sitedir. Kendinize oluşturduğunuz paravan blog sayesinde hem backlink hem de sitenize trafik çekebilirsiniz.

Kısaca yazarkafe benzeri siteleri nasıl bulabilirim sorusunun cevabını da konumuzda vermiş olduk. Hepsi birbirinden farklı değerlere sahip olsa da, ilk üç sıradaki siteler daha çok tercih edilmektedir. Eğer ben yazarkafe benzeri siteler var mı sorusunu arıyorsanız işte size cevabını verdik. Konumuz hakkında fikirlerinizi bizlerle konumuz altında yorum yaparak paylaşmayı unutmayınız..

İlgili Konular
1- Kaliteli Backlink Alınabilecek Alexa Değeri Yüksek Siteler: Top 41
2- Adım Adım Doğal Yollardan Backlink Nasıl Alınır-Backlink Ne İşe Yarar
3- Dünyanın En Çok Ziyaret Edilen Web Siteleri: Top 50

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..