Elçin Sangu Kimdir, Kaç Yaşında? Elçin Sangu Boyu ve Kilosu - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

7 Ağustos 2020 Cuma

Elçin Sangu Kimdir, Kaç Yaşında? Elçin Sangu Boyu ve Kilosu

Elçin Sangu Kimdir, Kaç Yaşında? Elçin Sangu Boyu ve Kilosu - Kurgu Gücü
Elçin Sangu Kimdir, Kaç Yaşında? Elçin Sangu Boyu ve Kilosu

Elçin Sangu sevenler elbette ki güzel yıldız hakkında bazı bilgileri merak ediyorlar. Bu bilgiler arasında Elçin Sagu kimdir, kaç yaşındadır? Elçin Sangu nerelidir? gibi sorular merak edilenler arasında. Beraberinde ise Elçin Sangu boyu kaç olduğu da hayranları tarafından merak ediliyor. İşte sizlere güzel ve yetenekli oyuncu Elçin Sangu hayatı hakkında tüm detayları konumuzda paylaşıyoruz..


Elçin Sangu Kimdir, Kaç Yaşındadır?

Elçin Sangu Son Hali Korkuttu - Elçin Sangu Yeni İmajı - Kurgu Gücü
Elçin Sangu Son Hali Korkuttu - Elçin Sangu Yeni İmajı
Hem oyuncu hem de manken olan Elçin Sangu son hali korkuttu. Elçin Sangu son hali ile gündem oldu. Yaptığı yeni imajı ile eskisine göre biraz daha farklı göründüğü için tanınma konusunda zorluk yaşadı. Elçin Sangu, Çerkes asıllı, doğal kızıl saçlı Türk oyuncu ve mankendir. 13 Ağustos 1985 tarihinde İzmir'de doğmuştur.

Elçin Sangu Boyu ve Kilosu?

Elçin Sangu Kimdir, Kaç Yaşında? Elçin Sangu Boyu ve Kilosu - Kurgu Gücü
Elçin Sangu Kimdir, Kaç Yaşında? Elçin Sangu Boyu ve Kilosu
Elçin Sangu sevenlerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de elbette boyu ve kilosu diyebiliriz. Güzel oyuncu ve manken Elçin Sangu, 1,69 metre boyundadır. Elçin Sangu'nun kilosu ise 59 kg olarak belirtilmektedir. Ayrıca belirtilene göre de Elçin Sangu sevgilisi ise 5 yıldır birlikte olduğu Yunus Özdiken'dir.

Bakınız = Gigi Hadid Kimdir, Kaç Yaşındadır, Nerelidir ve Hayatı?

Elçin Sangu, oyunculuk kariyeri için Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi almıştır ve sonrasında da dizilerde oyunculuk yapmaya başlamıştır. Eğitimini ise Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamıştır. Elçin Sangu, ilk dizi kariyerini 2011 senesinde Öyle Bir Geçer Zaman Ki adlı dizideki Jale karakteri ile yapmış oldu. Bu sayede de tanınmış oldu. Daha sonrasında ise 2012 ile 2013 seneleri arasında D-Smart'da yayınlanan Koray Erkök ile başrolü canlandırdığı Aşk Kaç Beden Giyer adlı dize ise Nehir karakterine can verdi.

2013 senesine geldiğimizde karşımıza bu seferde Güney Kore dizinin uyarlaması ile çıktı. Güney Kore'de televizyonlarda yayınlanan I'm Sorry, I Love You adlı dizinin Türk uyarlaması yapıldı ve Bir Aşk Hikayesi adlı dizi ortaya çıktı. Bu dizide Elçin Sangu, Eda karakterine can verdi. Elçin Sangu dizileri bitmek bilmiyor. 2014 senesinde ise Rusya, Türkiye ve Ukrayna'da çekimleri yapılan tarihi drama dizisi olan Kurt Seyit ve Şura adlı dizide Güzide karakterine can verdi. Daha sonra 2015 senesinde ATV dizileri arasında yer alan Sevdam Alabora adlı dizide rol aldı.

Yine 2015 senesinde kariyerinde büyük bir çıkış yakalamasına yardımcı olan Kiralık Aşk dizisinde rol aldı. Dizi 69 bölüm devam ederken Barış Ardunç ile başrollerde yer aldı. Dizide Defne karakterine can verdi.

Elçin Sangu ayrıca birçok ünlü markanın da reklam yüzü olmuştur. Ayrıca sosyal medya platformlarının en popüler olduğu Instagram platformunda Eylül 2016 tarihinde en çok takip edilen Türk ünlü olmuştur.

Elçin Sangu Dizileri

Elçin Sangu'nun oynadığı dizilere bakacak olursak, 2011 senesinden 2017 senesine kadar 7 dizi de rol almıştır. İşte Elçin Sangu Dizileri ve tarihleri..

2011 Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Jale
2012-2013 Aşk Kaç Beden Giyer? -  Nehir
2013-2014 Bir Aşk Hikayesi - Eda
2014 Kurt Seyit ve Şura - Güzide
2015 Sevdam Alabora - Zeynep
2015-2017 Kiralık Aşk - Defne

Elçin Sangu kimdir? diye merak edenlerin merakları umarım gitmiştir. Ayrıca Elçin Sangu kaç yaşında diye merak edenler de sorusunun yanıtını konumuzda aldı. Elçin Sangu boyu ve kilosu da konumuz içerisinde merak edenler için belirtilmiştir.

İlgili Konular
1- Barbara Palvin Kimdir, Kaç Yaşındadır, Nerelidir ve Hayatı?
2- Megan Fox Kimdir, Kaç Yaşındadır, Nerelidir ve Hayatı?
3- Survivor Nisa Bölükbaşı Kimdir, Kaç Yaşındadır, Hayatı?
4- Survivor Evrim Kimdir? Evrim Keklik Kaç Yaşında ve Nereli?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..