Masumlar Apartmanı Dizisi Oyuncu Kadrosu, Karakterleri ve Konusu - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

29 Eylül 2020 Salı

Masumlar Apartmanı Dizisi Oyuncu Kadrosu, Karakterleri ve Konusu

Masumlar Apartmanı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu
Masumlar Apartmanı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Çöp Apartmanı olarak başlaması beklenen ve gerçek ismi Masumlar Apartmanı olan dizi geçtiğimiz haftalarda TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkmaya başladı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabından esinlenerek diziye uyarlanan Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri neler olduğu merak ediliyor. O zaman gelin hep birlikte Masumlar Apartmanı oyuncuları ve karakterleri neler olduğunu kısaca inceleyelim..


Farah  Zeynep Abdullah, Merve Dizdar, Ezgi Mola ve Birkan Sokullu gibi isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi, son zamanlarda adından oldukça bahsettiren Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabın uyarlaması olarak ekranlara çıkıyor. Peki Masumlar Apartmanı oyuncuları yaşları kaç? gibi merak edilen detayları sizler için konumuz içerisinde hazırladık.


Yok ben yazı değil de video izlemeyi daha çok seviyorum diyorsanız, aşağıdaki videodan da Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosu hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.


Masumlar Apartmanı Dizi Konusu

İnci adındaki bir kız, korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşamaktadır ve bir gün yaptığı kaza ile hayatı değişecektir. İşte İnci'yi o kazada Han ve Han'ın oldukça büyük sırlarla dolu olan ailesi bekliyor olacak..


Masumlar Apartmanı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı İnci
Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı İnci

Masumlar Apartmanı oyuncuları kim
dediğimizde elbette aklımıza ilk gelecek isimlerden bir tanesi Farah Zeynep Abdullah olacak. Hem güzelliği ile hem de oyunculuktaki başarısı ile akıllarda yer edinen Farah Zeynep, Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine can verecek. İnci korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle yaşayan bir kızdır. Han ile tanıştıktan sonra hayatı bir anda değişecektir. Masumlar Apartmanı oyuncuları İnci dizinin baş karakterlerinden bir tanesidir. Farah Zeynep Abdullah, 17 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul'da doğdu. 1,6 metre boyuna sahip olan güzel yıldızın babası Arap kökenli olurken, annesi ise Boşnak olduğu bilinmektedir.


Ezgi Mola Masumlar Apartmanı

Ezgi Mola Masumlar Apartmanı Safiye
Ezgi Mola Masumlar Apartmanı Safiye

Dizinin diğer bir güzel oyuncusu Ezgi Mola. Güzel ve sempatik tavırlarıyla ilgiyi üzerine toplayan Ezgi Mola, bir de oyunculuktaki başarısıyla daha da iyi yerlere gelmeyi hak etti. Ezgi Mola Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterini canlandıracak. Safiye karakteri 2 kız kardeşi bir de erkek kardeşiyle yaşamaktadır. Ezgi Mola, Safiye karakterini adeta yaşıyormuşçasına canlandırdığını söylemek mümkün. Ezgi Mola, 29 Mart 1983 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Ezgi Mola boyu ise 1,63 metre olarak bilinmektedir.


Merve Dizdar Masumlar Apartmanı

Merve Dizdar Masumlar Apartmanı Gülben
Merve Dizdar Masumlar Apartmanı Gülben

Dizinin diğer güzel oyuncusu Merve Dizdar ise Gülben karakterine can verecek. Gülben karakteri de 2 kız bir de erkek kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Merve Dizdar, 25 Haziran 1986 tarihinde İzmir'de doğmuştur. Merve Dizdar boyu 1,67 metre olurken boyu 55 kg olarak belirtiliyor.


Birkan Sokullu Masumlar Apartmanı

Birkan Sokullu Masumlar Apartmanı Han
Birkan Sokullu Masumlar Apartmanı Han

Dizinin diğer bir başrol oyuncusu ise Birkan Sokullu. Dizide Han karakterine can verecek olan Birkan Sokullu, Safiye, Gülben ve Neriman adlarındaki kız kardeşleriyle birlikte yaşamaktadır. Han, bir kaza sonucu İnci adındaki kızla tanışır ve ikisinin de hayatları bir anda değişir. Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Birkan Sokullu boyu ise 1,87 olarak biliniyor.


Gizem Katmer Masumlar Apartmanı

Gizem Katmer Masumlar Apartmanı Neriman
Gizem Katmer Masumlar Apartmanı Neriman

1998 tarihinde doğan Gizem Katmer Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman karakterine can verecek. Neriman karakteri 2 ablası ve bir abisiyle yaşayan bir kızdır. Gizem Katmer İstanbul doğumludur. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde eğitimini Sahne Sanatları-Oyunculuk bölümünde tamamladı.


Açelya Devrim Yılhan Masumlar Apartmanı

Açelya Devrim Yılhan Masumlar Apartmanı
Açelya Devrim Yılhan Masumlar Apartmanı

Birçoğunuz Açelya Devrim Yılhan ismini Leyla ile Mecnun adlı dizideki Eylül karakterinden tanıyor olacaksınız. Bu dizide de eskideki anıların gösterildiği sahnelerde 3 kızın annesi rolünde yer alan Açelya Devrim, 2 Eylül 1985 tarihinde Ankara'da doğdu. Açelya Devrim Yılhan boyu ise 1,67 olarak biliniyor.


Esra Ruşan Masumlar Apartmanı

Esra Ruşan Masumlar Apartmanı Esra
Esra Ruşan Masumlar Apartmanı Esra

Dizinin diğer bir oyuncusu ise Esra Ruşan oldu. Esra Ruşan Masumlar Apartmanı dizisinde Esra karakterine can veriyor. Esra karakteri İnci'nin arkadaşıdır. Esra Ruşan 2006 senesinde Arka Sokaklar adlı dizi ile oyunculuğa başladı. Devamında Vatanım Sensin, Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde rol aldı. Esra Ruşan, 1983 Kars doğumlu olarak biliniyor.


Alper Saldıran Masumlar Apartmanı

Alper Saldıran Masumlar Apartmanı Uygar
Alper Saldıran Masumlar Apartmanı Uygar

Beni Böyle Sev daha birçok diziden tanıyacağımız Alper Saldıran Masumlar Apartmanı dizisinde Uygar karakterini canlandıracak. Uygar karakteri İnci'ye aşık olan kişidir. Alper Saldıran, 16 Eylül 1984 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Boyu ise 1,73 metre olarak biliniyor.


Metin Coşkun Masumlar Apartmanı

Metin Coşkun Masumlar Apartmanı Hikmet
Metin Coşkun Masumlar Apartmanı Hikmet

Dizinin korumacı dede Metin Coşkun. Masumlar Apartmanı dizisinde Hikmet karakterine can verecek. Metin Coşkun 1948 tarihinde doğmuştur. Dizide İnci'nin korumacı dedesi rolüne can verecek.


Atilla Şendil Masumlar Apartmanı

Atilla Şendil Masumlar Apartmanı Memduh
Atilla Şendil Masumlar Apartmanı Memduh

Yine Leyla ile Mecnun dizisinde Ömer karakterini ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerde ve daha birçok dizi de rol alan Atilla Şendil Masumlar Apartmanı dizisinde Memduh karakterine can verecek. Atilla Şendil 1963 tarihinde Eskişehir'de doğmuştur.


Emir Özden Masumlar Apartmanı

Emir Özden Masumlar Apartmanı Ege
Emir Özden Masumlar Apartmanı Ege

Dizinin diğer bir genç oyuncusu Emir Özden Masumlar Apartmanı dizisinde Ege karakterine can verecek. Emir Özden 21 Ekim 1996 tarihinde İstanbul'da doğmuştur.


Uğur Uzunel Masumlar Apartmanı

Uğur Uzunel Masumlar Apartmanı Esat
Uğur Uzunel Masumlar Apartmanı Esat

Masumlar Apartmanı Esat
karakterini Uğur Uzunel canlandıracak. Uğur Uzunel 12 Kasım 1988 tarihinde İzmir'de doğmuştur ve Afili Aşk dizisi de dahil olmak üzere birçok dizide rol almıştır.


Enes Demirkapı Masumlar Apartmanı

Enes Demirkapı Masumlar Apartmanı Emre
Enes Demirkapı Masumlar Apartmanı Emre

Dizide Emre karakterine can verecek olan Enes Demirkapı, 1997 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Tarkan'ın Yolla adlı şarkısı için çektiği klipte dansçı olarak yer almıştır.


Mert Asutay Masumlar Apartmanı

Mert Asutay Masumlar Apartmanı Hakan
Mert Asutay Masumlar Apartmanı Hakan

Masumlar Apartmanı
Hakan karakterini ise Mert Asutay canlandırıyor. Mert Asutay, 15 Ağustos 1968 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Şehir Tiyatrocusu olan Mert Asutay, Üstün Asutay'ın oğludur.

Tansel Öngel - Naci Hoca Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Tansel Öngel - Naci Hoca Masumlar Apartmanı Oyuncuları
Tansel Öngel - Naci Hoca Masumlar Apartmanı Oyuncuları
Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları arasına sonradan katılan ve Neriman'ın hocası Safiye'nin lise aşkı Naci hoca karakterini Tansel Öngel canlandırıyor.

Sidar Tublek - Masumlar Apartmanı Naci Gençliği

Sidar Tublek - Masumlar Apartmanı Naci Gençliği
Sidar Tublek - Masumlar Apartmanı Naci Gençliği
Masumlar Apartmanı Safiye'nin sevgilisi Naci'nin gençliği karakterini Sidar Tublek canlandırıyor.


İrem Kübra Bakırtaş - Masumlar Apartmanı Safiye Gençliği

İrem Kübra Bakırtaş - Masumlar Apartmanı Safiye Gençliği
İrem Kübra Bakırtaş - Masumlar Apartmanı Safiye Gençliği
Masumlar Apartmanı Safiye gençliğini İrem Kübra Bakırtaş canlandırıyor.Masumlar Apartmanı oyuncuları hakkında bilgileri kısaca sizler için sunmaya çalıştık. Aynı zamanda Masumlar Apartmanı oyuncuları ve karakterleri neler olduğunu da konumuz içerisinde her oyuncu için tek tek belirttik. Bu nedenle konumuzu okuduktan sonra artık Masumlar Apartmanı oyuncuları kim diye sormazsınız herhalde. :) Son olarak şunu da belirtmek isterim ki, Masumlar Apartmanı oyuncuları resimli olarak sizlerle paylaşıldı. Çünkü görsel olarak tanımak daha kolay olduğu için resimleri ekledik.


İlgili Konular

1- Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Altyapı Oyuncuları İsimleri

2- Bay Yanlış Dizi Oyuncuları İsimleri, Yaşları, Nereli ve Boyları?

3- Egenin Hamsisi Dizisi Oyuncuları ve Oynadıkları Karakterler


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..