New Announcement About 4 Altcoins From Bitmex to its Users! - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

5 Eylül 2020 Cumartesi

New Announcement About 4 Altcoins From Bitmex to its Users!

New Announcement About 4 Altcoins From Bitmex to its Users! - Kurgu Gücü
New Announcement About 4 Altcoins From Bitmex to its Users!

Bitmex, the world's largest volume cryptocurrency and derivatives trading platform, gave the good news to its users with the announcement on its site. In announcement,it states that it is to provide the best service and will offer new altcoin listings in the coming months.


Bitmex explains the reason for this addition later in the announcement;

"We made such an update to satisfy the demand from our users and supply them with better trading options because quite 60 percent of the altcoin market is formed from USDT pairs."

The 4 altcoins in the announcement are as follows: Cardano (ADA), Tezos (XTZ), EOS Token (EOS) and Chainlink (LINK).

We also need to give the following notes about the altcoins in this announcement;

The altcoins listed above are the largest volume altcoins in the cryptocurrency market and their total volume is $ 7.42 billion, according to Coinmarketcap data as of September 4.

- The decentralized finance approach, which is a trend in the cryptocurrency market, continues to be effective, and Chainlink (LINK) is the first De-Fi project on the Bitmex exchange.

Bakınız = Bitcoin'e Talep Artmaya Devam Ediyor, Bitcoin Ne Kadar Güvenli?

-The starting and expiration dates of these 4 futures contracts are as follows;

Listing Date (11 September 2020) – Settlement Date (25 December 2020)

After Bitmex's announcement, there was not much change in the prices of the above altcoins. Some cryptocurrency exchange experts attribute this to the recent fluctuating movements of Bitcoin and predict that the pricing of these altcoins will be in a larger time.

In order to reach the start and expiration dates of the futures contracts planned by Bitmex for the 4th quarter of 2020 and mentioned in this announcement, you can browse the table on the dates by browsing the necessary articles in the blog section of Bitmex.

.................................................................................

Turkish

Bitmex’ten kullanıcılarına 4 altcoin ile ilgili yeni duyuru!

Dünyanın en büyük hacimli kriptopara ve türev alım-satım platformu olan Bitmex, sitesinde yer verdiği duyuru ile kullanıcılarına müjdeyi verdi. Duyuruda yer alan bilgilere göre Bitmex, Altcoin/USDT paritesine 4 yeni vadeli işlem sözleşmesi ekleme yapacağını açıkladı. Duyurunun devamında ise Bitmex, amaçlarının kullanıcılarına en iyi hizmeti sağlamak olduğunu ve buna yönelik ileriki aylarda da yeni altcoin listelemeleri sunacağını belirtiyor.

Bitmex, duyurunun devamında bu eklemenin nedenini şöyle açıklıyor;

"Kullanıcılarımızdan gelen talebi karşılamak ve onlara daha iyi alım-satım seçenekleri sunmak için böyle bir güncelleme yaptık çünkü altcoin piyasasının yüzde 60’ından fazlası USDT çiftlerinden oluşuyor."

Bahsi geçen duyuruda yer alan 4 altcoin ise şu şekilde: Cardano (ADA), Tezos (XTZ), EOS Token (EOS) ve Chainlink (LINK)

Bu duyuruda yer alan altcoinler ile ilgili şu notları da vermemiz gerek;

-Yukarıda yer alan altcoinler, kriptopara piyasasının en büyük hacimli altcoinleri ve 4 Eylül itibari ile Coinmarketcap verilerine göre toplam hacimleri 7.42 milyar $.

-Kriptopara piyasasında trend olan merkeziyetsiz finans anlayışı etkisini sürdürüyor ve Chainlink (LINK), Bitmex borsasında yer alan ilk De-Fi projesi oldu.

Bakınız = Bitcoin'e Rakip Litecoin Nedir-Litecoin Nasıl Alınır ?

-Bu 4 vadeli işlem sözleşmelerinin başlangıç ve sona erme tarihleri ise şöyle;

Listeleme ( 11 Eylül 2020) – Sona erme (25 Aralık 2020)

Bitmex’in yaptığı bu duyuru sonrasında yukarıdaki altcoinler’in fiyatlarında pek bir değişim olmadı. Bazı kriptopara borsa uzmanları bu durumu Bitcoin’in son zamanlarındaki dalgalı hareketlerine bağlıyor ve bu altcoinlerdeki fiyatlanmanın daha geniş bir zamanda olacağını tahmin ediyor.

Bitmex’in 2020 yılının 4. çeyreği için planladığı ve bu duyuruda bahsi geçen vadeli işlem sözleşmelerinin başlangıç ve sona erme tarihlerine ulaşmak için Bitmex’in blog kısmındaki gerekli makalelere göz atarak tarihler ile ilgili tabloya göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..