Bay Yanlış Ecem Karavus Kimdir, Kaç Yaşında? Bay Yanlış Yeşim Gerçek Adı Nedir? - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

8 Ekim 2020 Perşembe

Bay Yanlış Ecem Karavus Kimdir, Kaç Yaşında? Bay Yanlış Yeşim Gerçek Adı Nedir?

Bay Yanlış Ecem Karavus Kimdir, Kaç Yaşında? Bay Yanlış Yeşim Gerçek Adı Nedir?
Bay Yanlış Ecem Karavus Kimdir, Kaç Yaşında? Bay Yanlış Yeşim Gerçek Adı Nedir? 

Fox TV ekranlarında karşımıza çıkan ve ilgiyle izlenen dizi Bay Yanlış oyuncuları hakkında bilgiler elbette merak ediliyor. Özellikle Bay Yanlış Yeşim karakteri Özgür ile dans edince daha bir merak konusu oldu.. Bu konumuzda size Bay Yanlış Yeşim gerçek adı nedir sorusunun cevabının yanı sıra Bay Yanlış Yeşim kaç yaşında? gibi soruların da cevaplarını vermeye çalışacağız.


Bakınız = Bay Yanlış Tüm Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayın


Özge Gürel ile Can Yaman'ın başrollerini paylaştığı Bay Yanlış dizisinde 5. bölümde yer alan bir dans sahnesiyle dikkatleri üzerine çeken Bay Yanlış Yeşim karakteri hakkında bilgiler merak ediliyor. Bay Yanlış 5. bölümü izleyenler Özgür'ün dans ettiği kız kim diye merak ediyor. Özgür Yeşim ile dans edip kızla resmen flört etmesine elbette ki Ezgi sinir oluyor ve o da Serdar ile dansa etmeye başlıyor. İşte burada iki tarafta birbirini kıskandırmaya çalışıyor falan filan. Her neyse bütün bölümü anlatacak değiliz. Şimdi gelin Bay Yanlış Yeşim kimdir, kaç yaşındadır? gibi merak edilen soruların cevaplarını verelim.


Bay Yanlış Yeşim Gerçek Adı Nedir?

Bay Yanlış dizisinde Özgür ile dans eden ve bariz olarak Özgür'den hoşlandığı anlaşılan Bay Yanlış Yeşim gerçek adı Ecem Karavus'tur.


Bay Yanlış Ecem Karavus Kaç Yaşında, Nereli ve Hayatı?

Bay Yanlış Ecem Karavus Kaç Yaşında, Nereli ve Hayatı?
Bay Yanlış Ecem Karavus Kaç Yaşında, Nereli ve Hayatı?
Bay Yanlış Yeşim karakteri yani gerçek adıyla Ecem Karavus yaşı kaç olduğu da merak edilen detaylardan. Uzun süredir oyunculuk sektöründe yer alan güzel oyuncu 9 Nisan 1989 tarihinde doğmuştur. Ecem Karavus aslen nereli sorusuna baktığımızda ise kimi kaynaklarda İstanbul Sarıyer'de doğmuştur derken kimi kaynaklarda ise Muğla'da doğduğu belirtilmektedir.


Her ne kadar Ecem Karavus Bay Yanlış dizisiyle daha çok akıllarda yer etmiş olsa da özellikle Pis Yedili adlı dizide canlandırdığı Alice karakteri ile tanınmıştır. Hem model hem de oyuncu olan Ecem Karavus boyu 1.70 metre olurken Ecem Karavus burcu ise koç burcu olarak bilinir. Ecem Karavus sevgilisi kimdir diye merak edenlerin ise aklında Burak Alkaş yani Pis Yedili dizisindeki Orçun karakteri yer alıyor. Gerçekte sevgilisi kim olduğu bilinmemektedir. Ecem Karavus, Fethiye Süper Lisesi'nden mezun olmuş ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı'ndan mezun olmuştur.


Bakınız = Gizli Bir Yaşam - A Hidden Life Film İncelemesi


Ecem Karavus Oynadığı Diziler

Bay Yanlış Ecem Karavus Oynadığı Diziler
Bay Yanlış Ecem Karavus Oynadığı Diziler
Şuanda Bay Yanlış Yeşim karakterini canlandıran Ecem Karavus, ilk oyunculuk deneyimini 2011 senesinde Dinle Sevgili adlı dizideki Mary karakteriyle yapmıştır. Yine aynı senede Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan güzel oyuncu, yine aynı senede Pis Yedili Alice karakterine 2013 senesine kadar can vermiştir. Daha sonra 2014 senesinde 2015 senesine kadar Alın Yazım adlı dizide Sevgi karakterine can vermiştir. 2017 senesinde Hayati ve Diğerleri adlı dizide Filiz karakterine can veren Ecem Karavus, en son Kalk Gidelim Julia karakterine can vermişti. Şimdilerde ise Bay Yanlış Yeşim karakterine can veriyor.


Ecem Karavus Oynadığı Filmler

Bay Yanlış Yeşim daha önce şuana kadar 3 filmde rol almıştır. 2014 senesinde 9on adlı filmde Sibel karakterini, 2016 senesinde Bayram Abi filminde Sinem karakterini ve yine 2016 senesinde Vezir Parmağı adlı filmde Dilruba karakterini canlandırmıştır.


Bay Yanlış Yeşim gerçek adı ne olduğunu artık öğrendiğiniz. Ecem Karavus yaşı kaç olduğunu, Ecem Karavus kimdir sorusunun cevabını, Ecem Karavus oynadığı diziler hangileri olduğunu, Ecem Karavus sevgilisi ve Ecem Karavus nereli gibi daha birçok soru hakkında merak edilen detaylarını konumuzda sizler için verdik..


İlgili Konular

1- Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Altyapı Oyuncuları İsimleri

2- Masumlar Apartmanı Dizisi Oyuncu Kadrosu, Karakterleri ve Konusu

3- Rich in Love Film Konusu, Oyuncuları - Rich in Love Film İncelemesi


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..