Özgü Namal'ın Eşi Ahmet Serdar Oral Kalp Krizi Geçirerek Yaşamını Yitirdi - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

7 Ekim 2020 Çarşamba

Özgü Namal'ın Eşi Ahmet Serdar Oral Kalp Krizi Geçirerek Yaşamını Yitirdi

Özgü Namal'ın Eşi Ahmet Serdar Oral Kalp Krizi Geçirerek Yaşamını Yitirdi
Özgü Namal'ın Eşi Ahmet Serdar Oral Kalp Krizi Geçirerek Yaşamını Yitirdi

Haber kaynaklarından alınan son dakika haberine göre ünlü oyuncu Özgü Namal'ın eşi Ahmet Serdar Oral kalp krizi geçirdi ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Pandemi nedeniyle Özgü Namal eşinin cenazesine katılamadı. 6 senedir birlikte olan Özgü Namal Ahmet Serdar Oral çiftinin iki çoğu var. Özgü Namal'ın eşi Kanlıca Mezarlığı'na defin edildi.


Son dakika haberleri doğrultusunda, yıllar önce oyunculuğu bırakan Özgü Namal'ın eşi öğle saatlerinde kalp krizi geçirdi. Namal'ın eşinin kalp krizi geçirdiğini çocuklarının bakıcısı fark etmiş ve hemen sağlık ekiplerine bildirmiş. Sağlık ekipleri ilk müdahaleyi yaptıktan sonra Özgü Namal'ın eşi Ahmet Serdar Oral'ı Muğla'daki Muğla Köyceğiz Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Kaldırıldığı hastanede kalp krizi geçirdiği tespit edilen 53 yaşındaki Oral'ın yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı açıklandı. Eşinin hastaneye kaldırılma haberini alan Özgü Namal'ın da hastaneye geldiği belirtilmektedir.

Belirtilenlere göre pandemi sebebi 20 kişinin cenazeye katıldığı fakat eşi Özgü Namal'ın katılmadığı, mezarlığa 'Biricik eşim ve babamız' yazılı bir çiçek gönderdiği haber kaynaklarında belirtilmiştir. Ayrıca cenazesine katılanlar arasında Raci Şaşmaz'ın da katıldığı belirtiliyor.

İlgili Konular

NOT: Yukarıda belirtilen bilgilerin hepsi haber kaynaklarından araştırılıp derlenerek hazırlanmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..