Geri Sayım (Countdown) Film Konusu, Oyuncuları, İncelemesi - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

6 Kasım 2020 Cuma

Geri Sayım (Countdown) Film Konusu, Oyuncuları, İncelemesi

Geri Sayım (Countdown) Film Konusu, Oyuncuları, İncelemesi
Geri Sayım (Countdown) Film Konusu, Oyuncuları, İncelemesi

Orijinal adı Countdown olan Geri Sayım filmi 2020 senesinin başlarında vizyona giren korku filmlerinden bir tanesidir. Peki Geri Sayım film konusu nedir? Geri Sayım oyuncuları kimler? İşte Countdown yani Geri Sayım filmi hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar film incelemesi adı altında sizlerle..


1 saat 31 dakika süreye sahip olan Geri Sayım filmi 30 Ocak 2020 tarihinde Almanya'da vizyona girmiştir. Korku filmleri türünü işleyen Geri Sayım filmi yönetmen koltuğunda Justin Dec oturuyor. ABD yapımı filmin oyuncu kadrosunda Elizabeth Lail, Jordan Calloway, Talitha Bateman gibi isimler yer alıyor. Yine senaryosunu yönetmen koltuğunda da oturan Justin Dec kaleme alırken yapımcılığını ise Sean Anders, John Rickard, Zack Schiller ve John Morris birlikte üstlenmiştir.


Geri Sayım Film Oyuncuları ve Rolleri

Countdown filminde Quinn Harris karakterini Elizabeth Lail, Matt Monroe karakterini Jordan Calloway, Jordan Harris karakterini Talitha Bateman, Nurse Amy karakterini Tichina Arnold, Pater John karakterini P.J. Byrne, Dr. Sullivan karakterini Peter Facinelli, Eva karakterini Dillon Lane, Derek karakterini Tom Segura, Courtney karakterini Anne Winters, Nurse Scott karakterini Charlie McDermott, Brock McMasters karakterini Austin Zajur, Rachel karakterini Lana McKissack, Gerry karakterini John Bishop, Kate karakterini Marisela Zumbado, Ozhin karakterini Dirk Rogers ve Jack karakterini ise Nathan Moore canlandırmıştır.


Film Tavsiyesi = The Platform Filmi - El Hoyo Film İncelemesi


Geri Sayım Film Konusu

Filmin kısaca konusu, Countdown adında bir uygulama var bu uygulama ne zaman öleceğinizi size söylüyor. İşte bu uygulamayı indirip hayattaki son günlerini yaşadığını öğrenen genç bir hemşirenin hayatta kalmak için mücadelesini konu olarak işliyor. İnsanların ne zaman öleceğini tahmin eden bir uygulama vardır ve bunu genç bir hemşire indirir ve yaşamak için son 3 günü kaldığını öğrenen hemşire, zamanın daralmasıyla onu takip eden bir varlığın olduğunu görür ve ölmemek için peşindeki o varlıktan kurtulamaya çalışacak ve uygulamayı yok etmeye çalışacaktır.


Geri Sayım imdb puanına baktığımızda 5.3 olarak karşımıza çıkıyor. Geçenlerde ben de filmi izledim ve film hakkında hem inceleme yapıp hem de fikirlerimi sizler ile paylaşmak istedim. Öncelikle Geri Sayım film konusu olarak birçok korku filmine benzer bir türde olduğunu söyleyebilirim. Fakat şu bir gerçektir ki, film kendini izlettiriyor. Acaba ne olacak, ölecek mi diye sorduruyor. Sıkılacağınızı pek zannetmiyorum. Özellikle Geri Sayım fragman izleyenler de filmin fena olmadığını ve aldığı imdb puanını hak ettiğini görecekler. Geri Sayım oyuncuları da fena sayılmaz diyebilirim. Rollerini hakkıyla yapmışlar. Ben filme 10 üzerinde 6 verebilirim.


İlgili Konular

1- Follow Me 2020 Film Konusu, Oyuncuları, İncelemesi

2- Benim Ölümüm (Death Of Me) Film Konusu, Oyuncuları, İncelemesi

3- Kabus Evi (Haunt) Film Konusu, Oyuncuları - Kabus Evi Film İncelemesi


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..