Xiaomi USB Hata Ayıklama Nasıl Açılır? - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

30 Kasım 2020 Pazartesi

Xiaomi USB Hata Ayıklama Nasıl Açılır?

Xiaomi USB Hata Ayıklama Nasıl Açılır?
Xiaomi USB Hata Ayıklama Nasıl Açılır?

Başlığımızdan da anlayacağınız üzere Xiaomi USB hata ayıklama açma işleminin nasıl yapıldığını konumuz içerisinde sizler için anlatmaya çalışacağız. Peki Xiaomi USB Hata ayıklama nasıl açılır? İşte detaylar konumuzda.XİAOMİ USB HATA AYIKLAMA AÇMA

İşlemimiz aslında çok basit birkaç adım ile yapacağız. Nasıl mı? Gelin birlikte Xiaomi USB hata ayıklama açma ve kapama işleminin nasıl yapıldığını görelim.
  • Yapmanız gereken her zaman ki gibi ilk olarak 'Ayarlar' kısmına girmeniz olacak.
  • Daha sonra da açılan ekrandan 'Telefon Hakkında' kısmına giriş yapıyoruz.


  • Hemen ardından 'MIUI Sürümü' seçeneğine 'Artık Bir Geliştiricisiniz' diyene kadar tıklamanız gerekiyor.
  • Son olarak Ayarlar kısmında yer alan 'Ek Ayarlar' seçeneğinde yer alan 'USB Hata Ayıklama' alanından Xiaomi USB hata ayıklama açma ve kapama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.


Xiaomi USB hata ayıklama açma ve kapama işleminin nasıl yapılacağını sizlere adım adım konumuz içerisinde anlatmaya çalıştık. Umarım işinize yarayan bir konu olmuştur. Aklınıza takılan bir şey olursa konumuz altından bizlere yorum olarak sorabilirsiniz.

İlgili Konular

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..