Xiaomi Varsayılan Tarayıcı Nasıl Değiştirilir? - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

26 Kasım 2020 Perşembe

Xiaomi Varsayılan Tarayıcı Nasıl Değiştirilir?

Xiaomi Varsayılan Tarayıcı Nasıl Değiştirilir?
Xiaomi Varsayılan Tarayıcı Nasıl Değiştirilir?

Xiaomi telefonlarında varsayılan web tarayıcı nasıl değiştirilir diye merak ediyor ve bu doğrultuda da internette arama yapmaya karar veriyorsunuz ve karşınıza sitemiz çıkıyor. İşte sorunuzun yanıtı konumuz içeresinde. Peki Xiaomi varsayılan tarayıcı nasıl değiştirilir


XİAOMİ VARSAYILAN TARAYICI DEĞİŞTİRME

Çok basit bir işlem olmasına rağmen, ben pek teknoloji konusunda iyi değilim o nedenle arama yaparak işin çözümünü öğrenmek istedim diyorsanız doğru adrestesiniz. O zaman gelin Xiaomi varsayılan tarayıcı değiştirme nasıl yapılır birlikte görelim.

  • İlk olarak yapmanız gereken Xiaomi telefonunuzun 'Ayarlar' kısmına giriş yapmak olacak.
  • Oradan 'Uygulamalar' bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Hemen sonrasında 'Uygulamaları Yönet' seçeneğini açıyoruz.


  • Açılan ekranın sağ üst köşesinde yer alan 'Üç Nokta' seçeneğine tıklayın.
  • Açılan sekmelerde 'Varsayılan Uygulamalar' bölümünde yer alan 'Tarayıcı'ya dokunarak Xiaomi telefonunuzda kullanmak istediğiniz varsayılan web tarayıcı hangisi olmasını istiyorsanız onu seçiyorsunuz.


Gördüğünüz üzere Xiaomi varsayılan tarayıcı değiştirme işleminin nasıl yapılacağı bu kadar basit. Yine de kafama takılan bir durum oldu derseniz, konumuz altından bizlere yorum olarak sorabilirsiniz. Ayrıca konumuz işinize yaradıysa güzel bir yorum bırakarak, bizlere katkı sağlayabilirsiniz.


İlgili Konular

1- Xiaomi Bootloader Kilidi Nasıl Açılır?

2- Xiaomi Telefon Çalarken Arama Flash Işığı Yanması Nasıl Kapatılır?

3- Xiaomi Ekranı Yukarı Kaydırma Nasıl Kapatılır?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..