YouTube 4000 İzlenme Saati Hizmeti Veren Firmalar - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

15 Kasım 2020 Pazar

YouTube 4000 İzlenme Saati Hizmeti Veren Firmalar

YouTube 4000 İzlenme Saati Hizmeti Veren Firmalar
YouTube 4000 İzlenme Saati Hizmeti Veren Firmalar

YouTube bildiğiniz üzere para kazanmanın aktif olabilmesi için son 365 gün içerisinde kanalların 4.000 saat izlenme saatini doldurması gerektiğini açıklamıştı. İşte bu nedenle YouTube üzerinden para kazanmak isteyen kişiler YouTube 4 bin saat izlenme hizmeti arayışı içine giriyor. Çünkü bazı kişiler hızlı bir şekilde para kazanmasını açtırmak ve işine hemen para kazanarak başlamak istiyor. O zaman gelin sizlere güvenilir YouTube 4000 saat izlenme hizmeti veren firmalar hangileri onları görelim.


Firmalara giriş yapmadan önce şunu belirtmek isterim ki, her YouTube izlenme satışı yapan kişiye ya da firmaya güvenmenizi tavsiye etmiyoruz. Çünkü her ne kadar düşme garantisi yok dense de bu işler o şekilde yürümüyor. Çünkü mutlaka düşme ihtimali vardır. Şu da var ki, kesin düşecek anlamına da gelmiyor. Hiçbir şeyin garantisi olmadığı gibi YouTube 4000 saat izlenme için de garantili bir servis bulmak zordur. Sadece 30 gün garanti veren firmalar var ve onlarda zaten 30 gün içinde YouTube kanalınıza attığınız videolar ile izlenme saatinizin artacağını düşündüğü için 30 günlük garanti verebiliyorlar. Her neyse konuyu fazla uzatmadan YouTube 4 bin saat izlenme hizmeti veren siteler hangileri olduğunu sizlerle paylaşalım.


YouTube 4 Bin İzlenme Saati Hizmeti Veren Firmalar


Konu içerisine YouTube 4000 saat izlenme hizmeti veren yerlerden şuanda ekleme yapmadık. Çünkü henüz kendi deneyimleyip güvenebileceğimiz bir firma olmadığı için olduğu zaman ya da gerçekten hakkında hiçbir şikayet olmayan bir yer olduğu zaman konumuz içerisine ekleme yapacağız.


İlgili Konular

1- YouTube Kanal Kapak Resmi Değişmiyor Sorunu Çözümü

2- 11 Maddede En Popüler Youtube Video Konuları

3- YouTube Kanalı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir? - YouTube Kanal Silme


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..