Lucy Bronze Kimdir, Kaç Yaşında? Lucy Bronze Oynadığı Takımlar - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

30 Aralık 2020 Çarşamba

Lucy Bronze Kimdir, Kaç Yaşında? Lucy Bronze Oynadığı Takımlar

Lucy Bronze Kimdir, Kaç Yaşında? Lucy Bronze Oynadığı Takımlar
Lucy Bronze Kimdir, Kaç Yaşında? Lucy Bronze Oynadığı Takımlar

Hep futbolcu dendiği zaman akla erkekler geliyor olsa da elbette kadın futbolcular da olduğunu unutmamak lazım. İşte bu kadın futbolcular içinde bazılar var ki en iyi noktalara kadar geliyor. İşte bu kadın futbolculardan bir tanesi de Lucy Bronze diyebiliriz. Peki Lucy Bronze kimdir kaç yaşında? Lucy Bronze hangi takımlarda oynadı? İşte tüm detaylar konumuzda.


Tam adı Lucia Roberta Tough Bronze olan kadın futbolcu Lucy Bronze, Manchester City ve İngiltere milli takımında sağ bek pozisyonunda oynuyor. Lucy Bronze kaç yaşındadır sorusuna yanıt olarak 28 Ekim 1991 tarihinde Berwick-upon-Tweed/Birleşik Krallık'ta doğmuştur. 1,71 metre boyunda olan kadın futbolcu Lucy Bronze'un Sophie Bronze ve Jorge Bronze adında iki kardeşi vardır.


Bakınız = Mourinho, İhtiyaç Molası İçin Tuvalete Giden Eric Dier'i Koşarak Çağırdı!


Lucy Bronze Oynadığı Takımlar

Şuanda Manchester City'de 20 numarada sağ bek ve İngiltere milli takımında 2 numarada sağ bey oynamaktadır. Daha öncesinde ise Everton, Liverpool, Sunderland, Lyon gibi takımlarda oynayan fubolcu, ABD'de ise kolej düzeyinde North Carolina Tar Hells takımında da oynadı.


İlgili Konular

1- Papiss Cisse Kimdir, Kaç Yaşında? Papiss Cisse Oynadığı Takımlar

2- Florin Andone Kimdir, Kaç Yaşındadır, Oynadığı Takımlar?

3- Radamel Falcao Kimdir, Kaç Yaşındadır, Oynadığı Takımlar?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..