Gigi Hadid Bebeğinin İsmi Ne? Zayn Malik Kızının İsmi Açıklandı! - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

22 Ocak 2021 Cuma

Gigi Hadid Bebeğinin İsmi Ne? Zayn Malik Kızının İsmi Açıklandı!

Gigi Hadid Bebeğinin İsmi Ne? Zayn Malik Kızının İsmi Açıklandı!
Gigi Hadid Bebeğinin İsmi Ne? Zayn Malik Kızının İsmi Açıklandı!
Zayn Malik ve Gigi Hadid'in bebekleri olmuş fakat 4 aydır kimse ismini bilmiyordu. Son dakika haberiyle Gigi Hadid bebeğinin ismi ne olduğunu Instagram biosunda yazarak açıkladı. Biosuna eklediği "Khai's mom" yazısıyla bebeklerinin isimlerini tüm dünyaya duyurmuş oldu.


Zayn Malik bebeğinin ismi ne olduğunu merak edenler, Malik'in bir canlı yayın yaparken kolundaki dövme dikkatlerini çekti. O dövmede "خاي (Khai)" şeklinde bir yazı yazıyordu. Şimdi ise Gigi Hadid bebeğinin ismi ne olduğunu tüm dünyaya biosuna ekleyerek duyurmuş oldu.


Dört ay sonra adı öğrenin Gigi Hadid'in kızı Khai oldukça şanslı dünyaya geldi. Babası Zayn Malik, annesi Gigi Hadid ve teyzesi ise Bella Hadid..


İlgili Konular

1- Gigi Hadid Kimdir, Kaç Yaşındadır, Nerelidir ve Hayatı?

2- Barbara Palvin Kimdir, Kaç Yaşındadır, Nerelidir ve Hayatı?

3- Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Altyapı Oyuncuları İsimleri


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..