Neslihan Atagül Hasta Mı? Güzel Oyuncudan Üzücü Haber! - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

17 Ocak 2021 Pazar

Neslihan Atagül Hasta Mı? Güzel Oyuncudan Üzücü Haber!

Neslihan Atagül Hasta Mı? Güzel Oyuncudan Üzücü Haber!
Neslihan Atagül Hasta Mı? Güzel Oyuncudan Üzücü Haber!
Kadir Doğulu ile mutlu bir evliliği bulunan Sefirin Kızı dizisinin Nare'si Neslihan Atagül hasta mı? Son günlerde hızla kilo verdiği bilinen güzel oyuncu Neslihan Atagül hastanelik oldu. Hastanede güzel oyuncuya 'Geçirgen Bağırsak Sendromu' hastalığı teşhisi konduğu açıklandı. Bu durum üzerine de 10 günlük rapor alarak dinlemeye geçti.


Neslihan Atagül Hasta Mı?

Sefirin Kızı dizisinin Nare'si Neslihan Atagül Kadir Doğulu ile 2017 senesinden bu yana mutlu bir evliliğe sahip. Her oynadığı dizi ya da filmde başarılı bir şekilde performans gösteren güzel oyuncudan üzücü haber geldi. Hızla kilo vermesinin arkasında bir hastalık ile mücadele ettiği belirtildi. Haber kaynaklarında belirtilenlere göre hızla kilo vermesine neden olan bu hastalık ise 'geçirgen bağırsak sendromu' olarak belirtildi.


Hastalığından dolayı yaşam şartlarında oldukça sıkıntılar yaşayan Sefirin Kızı dizisinin Nare'si Neslihan Atagül, 10 günlük bir rapor alarak dinlemeye geçit.


İlgili Konular

1- Sol Yanım Dizi Oyuncuları İsimleri, Yaşları, Nereli ve Konusu

2- Survivor 2021 Kadrosunda Kimler Var? Survivor 2021 Ne Zaman Başlayacak?

3- Bitcoin 20 Bin Doları Aştı! Kripto Para Borsası Hızla Yükselerek Rekor Kırıyor!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..