Survivor 2021 Kadrosunda Kimler Var? Survivor 2021 Ne Zaman Başlayacak? - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

3 Ocak 2021 Pazar

Survivor 2021 Kadrosunda Kimler Var? Survivor 2021 Ne Zaman Başlayacak?

Survivor 2021 Kadrosunda Kimler Var? Survivor 2021 Ne Zaman Başlayacak?
Survivor 2021 Kadrosunda Kimler Var? Survivor 2021 Ne Zaman Başlayacak?

Televizyon ekranların sevilen yarışma programı Survivor, yeni sezon için yayın tarihi açıklandı. Peki Survivor 2021 ne zaman başlayacak? 9 Ocak'ta televizyon ekranlarında başlayacak olan Survivor 2021 kadrosunda kimler var sorusu da merak konusu? Öykü Çelik, Cemal Hünal gibi isimlerin bulundugu kadroda daha birçok şaşırtan ünlü var..


Survivor 2021 Ne Zaman, Hangi Kanalda?

TV 8 ekranlarında verilen bilgiye göre Survivor 2021 önümüzdeki günlerde yani 9 Ocak 2021 tarihinde televizyon ekranlarında yayınlamaya başlayacak. Survivor 2021 hangi kanalda olduğu ise TV 8 ya da TV 8,5 gibi kanallarda yayınlanması bekleniyor.


Survivor 2021 Yarışmacı Kadrosunda Kimler Var?

Daha önce bildiğiniz üzere Acun Ilıcalı tarafından 'Issız Adam, Issız Ada' paylaşımıyla Cemal Hünal'ın kadroda yer alacağı açıklanmıştı. Daha sonrasında ise Öykü Çelik'in 'Spordan çıktım, Survivor'a hazırlanıyorum.' paylaşımıyla Survivor 2021 yarışmacıları arasında yer alacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz gün yani 2 Ocak 2021 tarihinde ise diğer Survivor 2021 yarışmacıları da açıklandı. İlk olarak geçtiğimiz sene Survivor'da yer alan fakat sakatlanmasının ardından yarışmadan ayrılmak zorunda kalan Meryem Kasap Survivor 2021 kadrosu içinde yer alıyor.

Bu sene Survivor'da genel ağırlık sporcular olmuş gibi duruyor. Baş Pehlivan İsmail Balaban, futbolcu Barış Özbek, Milli basketbolcu Merve Aydın ve Milli Atlet Melis Sezer de Survivor 2021 yarışmacıları arasında yer alıyor. Bunun beraberinde komedyen ve oyuncu Hayrettin Survivor 2021 kadrosuna dahil olurken Aşk-ı Memnu Bülent karakteri yani Batuhan Karacakaya da Survivor 2021 yarışmacıları arasında yer alıyor. Son olarak oyuncu Çağrı Atakan da yarışmada yerini alacak isimlerden..


Survivor 2021’in Gönüllüler Kadrosu

Uğurtan

Sancakay

Emin

Hanzade

Yunus Emre Karabacak

İlayda Şeker

Poyraz

Sena

Ayşe

Reşat

Aleyna

Steven


Gördüğünüz üzere Survivor 2021 ne zaman sorusunun cevabını 9 Ocak 2021 olarak sizlere belirttik. Beraberinde Survivor 2021 kadrosunda kimler var sorusunun da cevabını konumuz içerisinde dilimiz döndüğünce ve klavyemizin tuşlarının verdiği imkan kadar yazmaya çalıştık.


İlgili Konular

1- Survivor Nisa Bölükbaşı Kimdir, Kaç Yaşındadır, Hayatı?

2- Survivor Barış Murat Yağcı Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli?

3- Survivor Evrim Kimdir? Evrim Keklik Kaç Yaşında ve Nereli?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..