Bursa Potanik Park, 20 Şubat'a Kadar Kapalı Kalacak! - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

4 Şubat 2021 Perşembe

Bursa Potanik Park, 20 Şubat'a Kadar Kapalı Kalacak!

Bursa Potanik Park, 20 Şubat'a Kadar Kapalı Kalacak!
Bursa Potanik Park, 20 Şubat'a Kadar Kapalı Kalacak!

Bursa Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabında Bursa Botanik Park için bir açıklama paylaştı. Bu açıklama kapsamında Botanik Park, altyapı ve peyzaj çalışmaları nedeniyle, yarın ( 5 Şubat) itibarıyla 15 gün ziyarete kapanacak.

Bursa'nın doğal yaşam kültürünün zengin örneklerinin bulunduğu Bursa Botanik Parkı, daha güzel bir hale getirmek için çalışmalar başlatıldı. Bu çalışmalar kapsamında, Bursa Büyükşehir Belediyesi, parkın 15 gün süreli ziyarete kapalı kalacağını duyurdu. İşte o açıklama..


Bursa Büyükşehir Belediyesi, sosyal medya hesabındaki açıklamada:

"DUYURU

Botanik Park’ta düzenleme

Şehri doğal yaşam kültürünün zengin örnekleriyle buluşturmak amacıyla 400.000 metrekarelik yayılış alanında 1998 yılında hizmete açılan Bursa’nın oksijen deposu konumundaki Botanik Parkı, 5 Şubat’tan (YARIN) itibaren altyapı çalışmaları ve yeni peyzaj düzenlemeleri kapsamında 15 gün süreyle ziyarete kapatılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kamuoyuna duyurulur…" şeklinde ifadelerde bulundu.


İlgili Konular

1- Eski Siyasetçi ve Yazar Cahit Kayra Vefat Etti!

2- Gigi Hadid Bebeğinin İsmi Ne? Zayn Malik Kızının İsmi Açıklandı!

3- Neslihan Atagül Hasta Mı? Güzel Oyuncudan Üzücü Haber!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..