Neslihan Atagül Hola USA Dergisine Kapak Oldu! - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

27 Şubat 2021 Cumartesi

Neslihan Atagül Hola USA Dergisine Kapak Oldu!

Neslihan Atagül Hola USA Dergisine Kapak Oldu!
Neslihan Atagül Hola USA Dergisine Kapak Oldu!
Uzun süredir geçirgen bağırsak sendromu hastalığı ile mücadele eden güzel oyuncu Neslihan Atagül, Hola dergisi yeni sayfasına kapak oldu. ABD’nin en çok okunan dergisi olan Hola! USA dergisinin yeni sayfasına Neslihan Atagül kapak oldu.


Bildiğiniz üzere geçirgen bağırsak sendromu hastalığı nedeniyle Sefirin Kızı dizisinden ayrıldığını duyuran Neslihan Atagül, şimdi Amerika’nın en çok okunan yayını olan Hola! dergisine kapak oldu. Kadir Doğulu’yla mutlu bir evlilikleri bulunan güzel oyuncu Neslihan Atagül, dergideki röportajı için Çırağan Sarayı’nda ünlü modacıların tasarımlarını giyerek kameraların karşısına geçtiği belirtildi.


Neslihan Atagül, röportajın ardından sevenlerine mesaj göndermek amaçlı olarak İspanyolca videolar hazırladı. Ayrıca Neslihan Atagül konu hakkında, “Dünyanın bambaşka yerlerindeki insanların sizi izliyor, oyunculuğunuzu beğeniyor ve takdir ediyor olması mutluluk verici. ” şeklinde ifadeler kullandı.


İlgili Konular

1- Neslihan Atagül Hasta Mı? Güzel Oyuncudan Üzücü Haber!

2- Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

3- Sadakatsiz Dizi Oyuncuları İsimleri, Yaşları, Nereli

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..