Burak Deniz Sevgilisi Didem Soydan İle At Bindikleri Fotoğrafı Paylaştı - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

11 Mart 2021 Perşembe

Burak Deniz Sevgilisi Didem Soydan İle At Bindikleri Fotoğrafı Paylaştı

Burak Deniz Sevgilisi Didem Soydan İle At Bindikleri Fotoğrafı Paylaştı
Burak Deniz Sevgilisi Didem Soydan İle At Bindikleri Fotoğrafı Paylaştı
Model Didem Soydan ile 30 yaşındaki ünlü oyuncu Burak Deniz, sosyal medya hesabından at binerken çekildikleri fotoğrafı paylaştı. Instagram hesabından beş milyondan fazla takipçisi bulunan Burak Deniz, sevgilisi manken Didem Soydan’la at binerken çekildikleri fotoğrafı paylaştı.

Sosyal medya hesabında pek özel hayatıyla ilgi paylaşımlar yapmayan Burak Deniz, kuralları bozarak sevgilisi Didem Soydan ile fotoğraf paylaştı. 30 yaşındaki ünlü oyuncu Burak Deniz, 36 yaşındaki sevgilisi Didem Soydan ile birlikte at üzerinde gezintiye çıktıkları anda çekilen fotoğrafı, 5 milyondan fazla takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaştı.

Kısa bir zaman içinde büyük ilgi göre fotoğraf, 530 bin beğeni alırken 5 bine yakın yorum geldi. Ayrıca Burak Deniz paylaştığı fotoğrafa “Hoo” notunu düştü.

İlgili Konular

1- Neslihan Atagül Hola USA Dergisine Kapak Oldu!

2- Neslihan Atagül Hasta Mı? Güzel Oyuncudan Üzücü Haber!

3- Sol Yanım Dizi Oyuncuları İsimleri, Yaşları, Nereli ve Konusu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..