Kesişme: İyi Ki Varsın Eren Nasıl İzlenir? İyi Ki Varsın Eren Konusu, Oyuncuları - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

2 Ocak 2022 Pazar

Kesişme: İyi Ki Varsın Eren Nasıl İzlenir? İyi Ki Varsın Eren Konusu, Oyuncuları

 Kesişme: İyi Ki Varsın Eren Nasıl İzlenir? İyi Ki Varsın Eren Konusu, Oyuncuları

Yeni senenin ilk gününde vizyona giren Kesişme: İyi ki Varsın Eren filmi konusu, oyuncuları kimler olduğunu merak ediliyor. Peki TRT ortak yapımı olan Kesişme: İyi ki Varsın Eren filmi nasıl izlenir? İşte Kesişme: İyi ki Varsın Eren filmi ne zaman vizyona girdi gibi merak edilen soruların cevapları.


Yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu'nun oturduğu, senaryosunu Mert Dikmen, Özer Feyzioğlu ve Alper Uyar'ın kaleme aldığı Kesişme: İyi Ki Varsın Eren filmi  nasıl izlenir diye merak ediliyor. IMDb'de yer alan bilgiye göre, 1 saat 38 dakikadan oluşan Kesişme: İyi Varsın Eren filmi, 8.3 IMDb puanına sahiptir.


Kesişme: İyi Ki Varsın Eren Konusu

Kesişme: İyi Ki Varsın Eren film konusu, Trabzon Maçka'da teröristlerle kahraman Mehmetçik'in çatışması sırasında hayatını kaybeden şehit Eren Bülbül ve onu korumaya çalışırken şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayat hikayesini anlatmaktadır.


Kesişme: İyi Ki Varsın Eren Oyuncu Kadrosu

Kesişme: İyi Varsın Eren oyuncuları arasında Rahman Beşel, Eren Bülbül karakterini canlandırıyor. Ferhat Gedik karakterini İsmail Gedikoğlu, Cemile Gedik karakterini Alayça Öztürk Gidişoğlu, Havin karakterini Kamala İsrafilova, Ayşe Bülbül karakterini Gülçin Kültür Şahin canlandırıyor. Onun dışında Emir Çiçek, Mutlunur Lafçı, Azer Şelte, Emre Yılmaz ve Mahmoud Kasalkheh gibi isimler de Kesişme: İyi Varsın Eren filmi oyuncu kadrosu içerinde yer alıyor.


Kesişme: İyi Ki Varsın Eren Nasıl İzlenir?

Kesişme: İyi Ki Varsın Eren 1080p HD kalitesiyle izlemek için ilk yol elbette ki sinemalar olacaktır. 1 Ocak 2022 tarihi itibarıyla sinemalarda vizyona giren Kesişme: İyi Ki Varsın Eren Bülbül filmini izlemek için diğer bir yol ise TRT1izle platformuna üye olmak olacaktır. Onun dışında şuan için Kesişme: İyi Ki Varsın Eren filmini HD kalitesiyle izlemek mümkün değildir.


İlginizi Çekebilir

1-Land Film Konusu, Oyuncuları ve İncelemesi

2-Yasal ve Ücretsiz Film İzleyebileceğiniz 5 Muhteşem Film Sitesi

3-Yabancı Filmler İzlemek İsteyenlerin Keşke Bitmeseydi Diyeceği Filmler


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..