Oppa Token Hangi Borsada Alınır? Oppa Coin Kaç TL? - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

4 Ocak 2022 Salı

Oppa Token Hangi Borsada Alınır? Oppa Coin Kaç TL?

Oppa Token Hangi Borsada Alınır? Oppa Coin Kaç TL?

Oppa token geleceği 2022
ne olacağı piyasada yeni listelenmesinin ardından merak edilen detaylar bir tanesi olarak göze çarpıyor. Peki Oppa token hangi borsada alınır? Oppa token kaç TL? İşte Oppa token yorum ve analiz.


Günler geçtikçe kripto para piyasasına olan ilgi de artmaya devam ediyor. Bu neticede de sürekli yeni altcoinler ortaya çıkıyor. Çok kısa bir zaman önce CoinMarketCap'te listelenen Oppa token geleceği ne olacağı da merak ediliyor. İşte Oppa token nedir ve kimin gibi soruların cevapları.


Oppa Token Nedir ve Kimin?

Oppa token nedir ve kimin, Binance Smart Chain (BEP20) sözleşmesine sahip olan Oppa token, "yıldızlar gibi yükselen" bir kazanç potansiyeli sunan deflasyonist, yıldızlarla dolu, hayran tabanlı bir kripto para birimi olduğu belirtilmektedir. Oppa tokenin kurucusu, dünya çapında pazarlama uzmanlığına sahip olan Enrick olarak bilinmektedir.


Oppa Token Hangi Borsada Alınır?

Oppa token hangi borsada alınır diye araştırdığınızda karşınıza çıkacak ilk cevap elbette ki PancakeSwap olacaktır. Takas platformu olan PancakeSwap aracılığıyla Oppa token alımı yapabilir ve soğuk cüzdanlarınızda bekletebilirsiniz. Onun dışında Oppa token henüz bir borsada listelenmemiştir.


Oppa Token Kaç TL?

Oppa token kaç TL olduğunu merak edenler için şuanda 1 Oppa token 0.000000000175 TL olarak işlem görüyor. Dolar bazlı şuan ki değerine baktığımızda 0.00000000001313 dolar olarak işlem görüyor.


Oppa Token Yorum

Oppa token yorum, bol sıfırlı coinler arasında yer alan bu altcoin, düşük miktarlarda olmasından dolayı yakın zamanda ilgi gören coinlerden bir tanesi oldu. Özellikle TL bazında 9 tane sıfırı olması Oppa tokeni daha da ilgi çekici yapıyor.


Oppa Token Analiz

Oppa token analiz yaptığımızda ise ilk listelenmesinin ardından son 7 günde yüzde 36 oranında bir düşüş yaşarken son 24 saatte ise yüzde 21 oranında yükseliş gösterdi. Oppa token grafik bazlı bakmak istesek de yeni listelenen bir coin olmasından dolayı grafiklerin pek olumlu sonucu olmayacaktır. İlerleyen zamanlara borsalarda listelenirse o zaman grafik bazlı değerlendirme yapmak daha doğru olacaktır.


İlginizi Çekebilir

1- Ripple Nedir, Ne İşe Yarar? Ripple (XRP) Nasıl Alınır?

2- Bitcoin'e Rakip Litecoin Nedir-Litecoin Nasıl Alınır?

3- Elon Musk Dogecoin Madenciliği Yaptığını Duyurdu


NOT: Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Konu içerisinde yazan herhangi bir bilginin doğruluğu konusunda Kurgu Gücü sitesi garanti ve yatırım tavsiyesi vermez. Yapacağınız tüm işlemleri kendi isteğinizle yaptığınızı Kurgu Gücü sitesinin konu içerisinde verdiği bilgilerden doğacak olan hukuksal da dahil olmak üzere sorunlardan sorumlu olmadığını unutmayınız. Yapacağınız her işlemi kendi isteğinizle yaptığınızı ve Kurgu Gücü sitesinin yatırım tavsiyesi vermediğini unutmayınız. Kripto paralar arz ve talep ilişkisine göre hareket ettiği için elinizdeki parayı kaybetme riskinizin olduğunu bilerek hareket etmeniz gerektiğini unutmayınız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..