Çocuklar İçin Sesinizi Duyurun. Çocuklar Ölmesin ! - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

Çocuklar İçin Sesinizi Duyurun. Çocuklar Ölmesin !

Çocuklar İçin Sesinizi Duyurun. Çocuklar Ölmesin ! - Kurgu Gücü

Biz hiçbir kardeşimizin çocuğumuzun başına bu tür şeyler gelmesini istemeyiz. Daha onlar çocuk, daha çok görecek şeyleri var diyoruz ama yapılan bu olaylar iyice kanımızı donduruyor. Leyla bebek kayboluyor ve ardından 18 gün sonra Leyla bebek ölü bulunuyor, Sezgi'ye tecavüz ediliyor ve öldürülüp arı tarlasına atılıyor, çocuklarımız kardeşlerimiz daha minicik yaşlarında hayatlarından oluyor. Bu iğrençliğe, bu rezalete kimse sessiz kalamaz, kalmamalı da !Bizde diyoruz çocuklar ölmesin, çocuklar için sesinizi duyurun.

Sizlerde bu sayfada görüşlerinizi yazın sesimizi çocuklar adına biz büyükler duyuralım. Üzülüyoruz ve elimiz kolumuz bağlı oturmak, oldukça can sıkıcı bir durum. Adalet istiyor ve suçlularının yakalanıp aynı şeylerin onlara yapılmasını istiyoruz. Ufacık bir çocuğu günlerce aç bırakma ya da tecavüz etmek hangi akla vicdana sığar ? soruyorum sizlere.

4 yorum:

 1. Bu kadar üzücü bir haber için söylenecek o kadar çok şey varki şimdi buraya yazmaya kalksam bitiremem heralde. Bu şerefsiz namussuzlari ibreti alem için benzinle diri diri yakacaksın herkesin gözü önünde

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Diri yakmak yerine hocam çocuklarımıza yaptıklarının kat kat fazlasını hergün her saniye onlara uygulamak gerek.

   Sil
 2. Eşi ve çocuğu Hakkari de görev yapan astsubay eşini ziyaret etmeye gidiyor ve dönüş yolunda pkk nın döşediği mayınlara basarak şehit oldu. O ufak çocuk daha 11 aylıktı. Bunu yapanları Allah kahretsin.

  YanıtlaSil
 3. Insanlar nasıl kiyabiliyor bir cana anlamış değilim. Bir de işin içinde çocuklar olunca daha çok üzücü bir hal alıyor. Allah çocuklarımıza bunları yapanları ıslah eylesin.

  YanıtlaSil

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..