Hayat Tecrübem - Sınırları Zorladım Hayatımı Yaşadım - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

Hayat Tecrübem - Sınırları Zorladım Hayatımı Yaşadım


Bu sayfa içinde Hayat Tecrübem konusunu ele alacağız. Her insanın birden çok konu üzerinde hayat tecrübesi bulunmaktadır. Bizde siz değerli kurgu gücü takipçilerinin hayat tecrübelerini bir başlık altında sunmasına imkan sağlamaya çalıştık. Siz değerli kurgücü takipçileri yaşadığınız hayat tecrüblerini bu sayfa altında paylaşarak yeni nesillere daha iyi şeyler yapmalarında yol gösterebilirsiniz. Hayat tecrübeniz her konuda olabilir. Kimi blog tecrübesini, kimi araba tecrübesini, kimi aşk tecrübesini, kiminiz de aile tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Yani herhangi bir sınırlama olmadan tabi sitemizin kuralları çerçevesinde tüm hayat tecrübelerinizi '' Hayat Tecrübem '' sayfası altında paylaşımda bulunabilirsiniz.Hayatta insanlar o kadar çok şey yaşıyor ki bu yaşadıklarımız bazen sevinçli, bazen hüzünlü, bazen acı verici, bazen mutlu, bazen gülünç, bazen isyan ettiren, bazen ağlamaklı, bazende duygusal sonuçlar doğurabiliyor. İşte sizlerde yaşadığınız bu hayat tecrübeleriniz sayesinde hayata daha sağlam adımlar atma şansı yakaladığınız zamanlar olmuştur. Çünkü hayatta tecrübe kazanmak için yaşanmışlıklar olması gerekiyor. Şu şekil düşünün bir işe gireceksiniz misal garsonluk onda bile tecrübe deneyim arıyorlar. Tecrübeler her daim insanın hayatında önemli noktalardan biridir.

1 yorum:

  1. Sizlerle kısa bir hayat tecrübemi paylaşmak istedim. Bundan yıllar önce bir iş yerine başvurmuştum şimdi adını vermeyeyim. Bu iş yeri başvurumu kabul etti ve bana randevu verdi. Neyse randevuya yolda kaza olmasından dolayı 5 dakika geç kaldım. Ofisten içeri girdim ve ismim şu şu dedim randevum vardı . Oradaki sekreterin bana da dediği randevunuza geç kaldığınız için ... bey sizinle görüşmeyecek. Neden ki alt tarafı 5 dakika dedim. Orasını bilemem hanım efendi ... beyin bana ilettigi durum bu şekilde dedi. Yani demem o ki siz siz olun hayatınızdaki önemli şeyleri yapmak için 5 dakika dahi olsa geç kalmayın. Her şeyi dakik yapın.

    YanıtlaSil

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..