İletişim/Reklam - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

İletişim/Reklam

İletişim ve Reklam Vermek İçin Tıklayınız - Kurgu Gücü

Kurgu Gücü sitesine Reklam Vermek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Gelen reklam teklifleri değerlendirilecek olup, kurgücü.com kriterlerine uymayan reklam anlaşmaları onaylanmayacaktır.


Reklam Hakkında Genel Bilgiler

Banner Reklamlar
Banner reklam alanları o an ki reklam yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Sitenizi tanıtan bir banner reklam ile sitenize yönlendiren bir link eklemesi yapılır. Banner reklam anlaşmaları en az 1 aylık yapılmaktadır.

Tanıtım Yazısı
Sitenizi, firmanızı tanıtan kendi hazırladığınız bir tanıtım yazısını sizin için sitemizde blog konusu olarak paylaşıyoruz. Tanıtım yazısının içinde bir tane sitenize yönlendiren link bulunabilir. Tanıtım yazısını bizim yazmamızı isterseniz, bu ek ücretlendirmeye tabii olacaktır.

Backlink
Sitemizden backlink olarak da reklam alabilirsiniz. Sitemizde yer alan konular içerisinde sitenize yönlendirilmesini istediğiniz kelime üzerinden linklendirme yaparak reklam alabilirsiniz.

Banner reklam anlaşmaları aylık olarak yapılmaktadır. Diğer tanıtım yazısı ile backlink reklamlar kalıcı özelliği sahipti ve ömür boyu sitemizde yer alır. Dileyenler Alexa Sıralamamızı Buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Skype İletişim = live:kurgugucu

NOT= Sitemiz İletişim Kutusu Dışında Kesinlikle Reklam Anlaşması Yapmayınız.

kurgücü.com hakkında tüm merak ettiğiniz soruları mail yoluyla bizimle iletişime geçip sorabilirsiniz. Maillerinize en geç 24 saat içinde sizlere dönüş sağlanarak bildirilecektir.

BİZE MAİL GÖNDERİN
Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..