Kurallar - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

Kurallar

Kurallar - Kurgu Gücü
Hayatımızın her yerinde olan kurallar sitemizde de elbette bulunmaktadır. Yani kural olmadan kesinlikle bir düzende oluşmayacağı için kuralların olması bir nevi gereksinimdir. Bu yüzden site kurallarımızı mutlaka okuyup ona göre hareket etmenizi rica ederiz.


Kurgu Gücü Site Kuralları

Öncelikle bir site kullanıcısı, üyesi ya da ziyaretçisi olarak değil de bir site sahibi olarak bu kuralları okumanızı ve kendinizi bizlerin yerine koyarak kurallarımıza uymanızı rica ediyoruz.


  • Kullanıcı, üye veya ziyaretçi yaptığı yorumlardan kendisi sorumludur.
  • Kurgu Gücü üzerinde paylaşılan makalelerin başkaları tarafından kopyalanıp paylaşılması sonucu doğacak tüm sorumluluklar, kopyala/yapıştır yapan kişiye aittir ve Kurgu Gücü kopyala/yapıştır yapan kişiden hak talep etme hakkına sahiptir. Emek çalmak en büyük hırsızlıktır!
  • Sitemiz üzerinde asla argo ve küfürlü kelimelere yer verilmemektedir.
  • Sitemizde +18 içerik barındırılmamaktadır ve +18 içerik paylaşmaya kalkanların sorumluluğu paylaşan kişiye aittir.
  • 5651 sayılı kanun'un 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre paylaşımlardan paylaşımı yapan üyeler sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Sitemiz üzerinde Irkçılık, Din, Siyaset gibi kavramların tartışma ortamı yaratmasına asla ve asla izin verilmemektedir. Bununla beraber bu tarz davranışlar sergilemek yasaktır.
  • Yorumlarınız üslubunuza dikkat edilerek yazılmalıdır ve karşınızdaki insanı kırmadan yanıtlar vermeniz gerekmektedir. Yorumlarınız içerisinde şiddete yönelik, argo/küfürlü kelimeler, ırkçılık ve siyaset gibi tartışma yaratacak sözler olduğu anlaşıldığında yorumunuzun onaylanmayacağını biliniz.
  • Site içinde yazılan yazıların %95 lik kısmı Kurgu Gücü'ne aittir. %5 lik kısım ise değiştirilemeyecek maddelerden oluşan konuların kısımları olmasından kaynaklıdır.
  • Sitemiz içerisinde telif hakkı olan içerik paylaşılmamakadır. Eğer ki telif hakkı olduğunu düşündüğünüz herhangi bir içerik varsa bizlere İLETİŞİM alanından bildirdiğiniz taktirde 3 gün içerisinde gerekli olan işlem yapılacaktır.


Tüm üyeler, kullanıcılar ve ziyaretçilerin site kurallarına uymasını önemle rica ediyoruz. Aksi halde sonuçlarından kurgücü.com değil, ziyaretçiler sorumludur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..