Kurallar - KURGU GÜCÜ - Bilgi Paylaşım Platformu

Son Paylaşımlar

Kurallar

Hayatımızın her yerinde olan kurallar sitemizde de elbette bulunmaktadır. Yani kural olmadan kesinlikle bir düzende oluşmayacağı için kuralların olması bir nevi gereksinimdir. Bu yüzden site kurallarımızı mutlaka okuyup ona göre hareket etmenizi rica ederiz.

Kurgu Gücü Site Kuralları

Öncelikle bir site kullanıcısı, üyesi ya da ziyaretçisi olarak değil de bir site sahibi olarak bu kuralları okumanızı ve kendinizi bizlerin yerine koyarak kurallarımıza uymanızı rica ediyoruz.


  • Kullanıcı, üye veya ziyaretçi yaptığı yorumlardan kendisi sorumludur.
  • Kurgu Gücü üzerinde paylaşılan makalelerin başkaları tarafından kopyalanıp paylaşılması sonucu doğacak tüm sorumluluklar, kopyala/yapıştır yapan kişiye aittir ve Kurgu Gücü kopyala/yapıştır yapan kişiden hak talep etme hakkına sahiptir. Emek çalmak en büyük hırsızlıktır!
  • Sitemiz üzerinde asla argo ve küfürlü kelimelere yer verilmemektedir.
  • Sitemizde +18 içerik barındırılmamaktadır ve +18 içerik paylaşmaya kalkanların sorumluluğu paylaşan kişiye aittir.
  • Sitemiz üzerinde Irkçılık, Din, Siyaset gibi kavramların tartışma ortamı yaratmasına asla ve asla izin verilmemektedir. Bununla beraber bu tarz davranışlar sergilemek yasaktır.
  • Yorumlarınız üslubunuza dikkat edilerek yazılmalıdır ve karşınızdaki insanı kırmadan yanıtlar vermeniz gerekmektedir. Yorumlarınız içerisinde şiddete yönelik, argo/küfürlü kelimeler, ırkçılık ve siyaset gibi tartışma yaratacak sözler olduğu anlaşıldığında yorumunuzun onaylanmayacağını biliniz.
  • Site içinde yazılan yazıların %95 lik kısmı Kurgu Gücü'ne aittir. %5 lik kısım ise değiştirilemeyecek maddelerden oluşan konuların kısımları olmasından kaynaklıdır.


Tüm üyeler, kullanıcılar ve ziyaretçilerin site kurallarına uymasını önemle rica ediyoruz. Aksi halde sonuçlarından kurgücü.com değil, ziyaretçiler sorumludur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.