Hakkında - KURGU GÜCÜ | Bilginin İnternetteki Adresi

Son Konular

Hakkında
Arkadaşlar blogumuzu kurma amacım sizlere bildiğim bazı konular hakkında yazı yazmaktır. Yazı yazmayı seven biriyim, bu yüzden boş yere yazacağıma bir blog oluşturup bilgilerimi siz arkadaşlara sunmak istedim. Açıkçası ben yararlı bir blog olacağını düşünüyorum. Çok küçük yaşlardan beridir yazı yazmaya ilgim vardı. Hep bir kitap yazmak istemişimdir. Fakat pek boş vaktim olmadığı için yazma işine pek girememiştim. Şimdi ise oldukça boş zamanım olduğu için blog oluşturup bir şeyler yazıp paylaşmak istedim.

Blogumuzda olabilecek genel konuları sizlere maddeler halinde aşağıda sıralayacağım.

 1. Blogumuzda Önemli günler hakkında yazılar paylaşılacaktır ( 18 Mart Çanakkale Zaferi - 8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Öğretmenler Günü - Sevgililer Günü ) gibi.
 2. İnternet üzerinde para kazanmayla ilgili yazılar ( Youtube-Blogger vs. ).
 3. Bazen şiirler, bazen filmler hakkında yazılar.
 4. Arada sizlere ilginç bilgi paylaşımları yapacağım. Genelde şaşırtıcı bilgiler olacak ve pek bilinmeyen bilgiler olacaktır.
 5. Komik espiriler ile blogumuzun neşesini yerine getirmeye çalışacağım. Komik espiri blog yazılarım olacaktır.
 6. Bazen gerçek hayat ile ilgili yazılar yazabilirim. Yani unutulan ve özlenen şeyler gibi.
 7. Spor ile ilgili yazılarım olacaktır. Güncel bir şekilde.
 8. Bazen yeni yeni kuşlar hakkında bilgiler paylaşacağım.
 9. Bazen aşk bazende kendinize güven verebilecek konular paylaşacağım.

Yani genel olarak her konuyu barındıran bir blog olacaktır. Aradığınız çeşitli şeyleri blogumda özgün bir dille bulacaksınız.


Kimi düşüncelerini ağız yoluyla cümlelere döker , kimi ise parmaklarıyla kağıtlara döker. Eğer her ikisinde de iyiyseniz, hayatı güzel yaşayanlardansınız demektir.

Hepinize şimdiden Blogumu ziyaret edip, yazılarımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Hepiniz değerli insanlarsınız. Kimseye kendinizi ezdirmeyin.

3 yorum:

 1. Hayalinizi Gerçek Yapmanın Tek Yolu Çaba Gösterip, Pes Etmemektir.

  YanıtlaSil
 2. Hayırlı olsun güzel bi sayfa oluşturmuşsunuz şimdiden

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederiz. Siz değerli ziyaretçilerimize elimizden geldiğinin en iyisini sağlamaya çalışıyoruz.

   Sil

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sende Yorumunu Yap, Bilgini ve Fikrini Paylaş. Yapacağınız her yorumdan yorumu yapan kişinin sorumlu olduğunu bilerek yorum yapınız.

NOT: Yorumlarınız Onaydan Geçerek Yayınlanmaktadır!

Her gün Film incelemeleri, SEO ipuçları, Teknoloji ve bilim gibi daha birçok konuda bilgi sunduğumuz Kurgu Gücü sosyal medya hesaplarını takip ederek sitemiz üzerinde paylaşılan bütün bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest..